دستبند خرده سنگ رز کوارتز Rose quartz نمایش بزرگتر

دستبند خرده سنگ رز کوارتز Rose quartz

73#WB-03-a

محصول جدید

320,000 تومان

رز کوارتز برطرف کننده غم و اندوه

رز کوارتزخرده سنگی  صددرصد طبیعی و با کیفیت  با خواص درمانی خاص  ویا استفاده جهت طالع و ماه تولد آبان , و توانایی تنظیم و تقویت چاکرای قلب و در مدیتیشن و فنگ شویی وهمچنین جهت پوشش تزئینی خانمهای خاص پسند و مشکل پسند با بهترین قیمت تضمینی

جزئیات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

این محصول دیگر در انبار نیست

نوع طبیعی و معدنی (اصل)
استایل دخترانه
رنگ صورتی
شکل مهره بیشکل و بدون فرم
چاکرا چهارم
ماه تولد آبان
خواص درمانی برجسته جهت رفع اندوه و غم ورسیدن به آرامش بسیار موثر است. - درمان و کاهش تنش و استرس - درمان تپش (طپش) قلب و درمان ریتم نامنظم قلب

  خواص دستبند سنگ رز کوارتز طبیعی Rose quartz

 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

طالع وماه تولد:

 آبان

♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

چاکرا :

قلب (چاکرای چهارم)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

خواص درمانی سنگ رز کوارتز :

رز کوارتز یک ماده قدرتمند آفرودیزاسی است و تخیل جنسی وحسی را تحریک میکند و به عنوان سنگ عشق و حساسیت و احساسات معروف است.

رز کوارتز بخصوص بر روی سیستم و اعضاء تناسلی زنان (داخلی و خارجی) تاثیر فراوان داشته در جهت رفع مشکلات هورمونی و بهبود عملکرد تخمدانها تاثیرات درمانی قوی دارد.

درمان کابوس و ترس شبانه

خواب آور بی نظیری است و باعث دیدن رویا و خوابهای خوب میشود

 درمان بحران میانسالی و مشکلات و حملات عاطفی و احساسی این دوره بسیار مناسب بوده و کریستالی آرامبخش و تسکین دهنده میباشد.

تقویت قدرت همدلی و درک

شما را برای ایجاد و قبول تغییرات مثبت در زندگی کمک میکند

جهت رفع اندوه و غم ورسیدن به آرامش بسیار موثر است.

یک قطعه سنگ رز کوارتز بدون جلا (دست نخورده و بدون پولیش) در محل و محیط کار میتواند از شما در مقابل بدگویی و غیبت دیگران و ورود غیرمجاز اشخاص جلوگیری کرده از شما دائما محافظت کند.

ضد چشم زخم

اکسیر و داروی معجزه گر برای پاک کردن پوست,کاهش چین و چروک و نرم کردن پوست

 سنگ رز کوارتز برای آرایشگران حرفه ای یک همراه ویارو دستیاری بینظیر میباشد و باعث بالارفتن قدرت تمرکز و زیبایی شناسی میشود.

تسکین سوختگی و کاهش تاول ,با مالیدن سنگ رز کوارتز بر روی محل سوختگی

درمان و ترمیم محل زخم های کهنه و بهبود ظاهرو پوست زخم ها

بهبود عملکرد صحیح قلب و سیستم گردش خون

درمان و کاهش تنش و استرس

 درمان تپش (طپش) قلب و درمان ریتم نامنظم قلب

 ایده آل برای نوزادان نارس یا کودکان خردسال با ضعف یا بیماری قلبی یا هرکسی که به قلب قویتر و با ثباتتر نیاز دارد.

پاکسازی مایعات در سلولهای بدن و کمک به دفع فضولات داخل سلولها

باعث بهبود کلیه ها و آدرنال میشود

تاثیر مثبت بر روی تیموس دارد

 در رفع مشکلات قفسه سینه و ریه ,تسکین سرفه و برونش ها کمک زیادی میکند.

همچنین در درمان و رفع سرگیجه تاثیرخوبی مشاهده شده است.

رز کوارتز همچنین به کسانیکه با هنر ,موسیقی ,نویسندگی وهرشغلی که نیازمند قدرت تخیل و زیباییست الهام میدهد.

 در بارداری :

 سنگ خوبیست برای قرار دادن بروی معده دردوران بارداری و همچنین موقع وضع حمل یا در مسیر بیمارستان و موقع تولد بهتر است کنار زن باردارو نوزاد باشد .

قرار دان شیشه شیر نوزاد یا غذای کودک کنار تکه ای رز کوارتز(بدون برخورد مستقیم با غذا) یا میان حلقه ای از رز کوارتز ها باعث رفع مشکلات تغذیه آن ها میشود.

دررفع مشکلات و سختی زایمان وزایمان های پیچیده و افسردگی بعد از زایمان موثر است.

 

 ♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

خواص رز کوارتز در درمان بیماری ها وحالات روحی روانی و عاطفی:

 رز کوارتز دلتنگی و شکستگی قلب و زخم های عاطفی قلب را درمان میکند رز کوارتز به اعماق چاکرای قلب شما نفوذ میکند و تجربیات احساسی و خاطرات عاطفی دفن شده در اعماق قلب شما را بهبود میبخشد. تمامی غمها ,نگرانیها,ترس ها و نارضایتی ها که باعث سرکوب شدن قلب در عشق ورزیدن و عشق بخشیدن میشود با رز کوارتز درمان میشوند. یک حس عمیق و قدرتمند معنوی,آرامش و رضایت را بصورت جزئی از وجود شما تبدیل میکند.

رز کوارتز سنگیست برای کسانیکه نمیتوانند از زندگی لذت ببرند وهمچنین کسانیکه کسی عاشق آنها نمیشوند ,چنین کسانی چون احساس امنیت و اعتماد به نفس و عزت نفس ندارند و تصویر مثبتی از زندگی ندارند به همین دلیل نمیتوانند معشوق کسی بشوند. رز کوارتز درچنین کسانی باعث بالارفتن عزت نفس و حس امنیت و بالارفت احساس مثبت از زندگی میشوندو زخم های روحی آنان را شفا میدهد وتفکرات و اندیشه های منفی را پاک میکند و قلب را برای پذیرش عشق نامحدود و عمیق آماده میکند.

تنها بعد از دوست داشتن خودتان میتوانید دیگران را هم دوست بدارید و آنها هم به شما عشق بورزند و رز کوارتز در این راه شما را یاری میدهد.

رز کوارتزیک سنگ مادر,و الهام بخش و نفس تازه ایست برای کسانی که مادر خود را از دست داده اند.

برای برقراری ارتباط عاشقانه یا تقویت یک رابطه عاشقانه پیوند ها را تقویت میکند,رز کوارتز (بهتر است به شکل قلب باشد تا تمرکز بهتر ایجادکند) به تعداد دو قطعه برای هر دو عاشق و معشوق بر روی مکان خصوصی مانند محراب عشق با شمعهای روشن قرار دهید.

بین کسانی که ازدواج کرده اند نیز رز کوارتز همچنین برای بازگشتن اعتماد و هماهنگی و ترغیب عشق بی قید و شرط همسرتان بهتر است درگوشه ای از خانه یا کنار تخت خواب قرار بگیرد.

 

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

چاکرا:

رز کوارتز مهمترین کریستال قلب و چاکرای قلب است و جوهر واقعی عشق را آموزش میدهدو قلب را از هر جهت پاک و گرفتگی وانسدادهای معنوی آن را باز میکند.

چاکرای قلب در نزدیکی مرکز استخوان سینه قرار دارد و تعامل و فعل و انفعال ما را با جهان تنظیم میکند و خواسته ها و ناخواسته های ما را کنترل میکند.این توانایی ها باعث ایجاد تعادل در ما میشود و به ما در درک نیازها و احساسات خود کمک میکند. رز کوارتز کمک میکند با فراز و نشیب های روابطمان با دیگران مقابله کنیم و دلیل اتفاقات را درک کرده و تغییرات را به آسانی بپذیریم.

رز کوارتز همچنین انرژی "یین یانگ" را متعادل میکند و تمام چاکراها را با چاکرای قلب هماهنگ و متحد کند.

رز کوارتز توسط پرتوهای قرمز رنگ خود چاکرای ریشه واصلی را به آرامی آماده میکند تا چاکرای فیزیکی بدن را جوان کند.

چاکرای اصلی واقع در پایه ستون فقرات , میزان انرژی را برای حرکت وحس وتوانایی اعضای بدن, کنترل میکند,چاکرای اصلی اساس انرژی فیزیکی و روحی بدن میباشد. اگر چاکرای اصلی تعادل داشته باشد بدن فیزیکی قدرتمند میشودوانرژی روح ,امنیت و احساس نیرومندی وجود و ذهن را زنده و شاداب میکند.

 

 ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

انرژی معنوی رز کوارتز:

سنگ رز کوارتز سنگی با حس زنانه و یکی از سنگهای مادر بزرگ (مادر طبیعت) میباشد,نه تنها چاکرای قلب انسان را فعال میکند بلکه با قلب جهان هستی هم اتصال دارد.انعکاس نوسان رز کوارتز حتی تا سلول های بدن انسان نفوذ میکند و نا امیدی ومرگ را از انسان دور کرده وجسم و روح را برای شادی و عمر طولانی آماده میکند.

رز کوارتزکمک به رفع خشم و عصبانیت , ترس و شک و تردید میکند و نور شفا را بر روی عشق کهکشانی ,امید وایمان می افکند.

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

انرژی رنگ رز کوارتز(رنگ درمانی):

 رنگ قرمز روشن یا صورتی رز کوارتز ,جدیت ,تعهد وامنیت به ارمغان میآورد.رنگ آرامش بخش آن احساس خشم یا عصبانیت را آرام میکند.این رنگ کمک زیادی برای تفکر و مدیتیشن میکند.صورتی رنگ عشقی نو ,و روابط عاشقانه جدید وبهتر میباشد.رنگ آن باعث افزایش احساسات شده و میتواند در غلبه به دلشکستگی کمک کند و توانایی ما را در روابط دوستانه بهتر کند.

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

مدیتیشن با رز کوارتز:

 مدیتیشن با رز کوارتز کمک میکند تا فرکانس عشق شما به درجه طنین(رزونانس) برسد. موجب آزاد شدن همه احساسات وعواطفی که باعث شده در گذشته وخاطرات زندگی کنید,میشود.و باعث دریافت درجات بالا و بهتر و واضح تر فرکانس نور میشود.

رز کوارتز یک سنگ مراقبه رایج در میان خانم ها میباشد و کمک در درک و تقویت روابط عاشقانه و ایجاد حسی عالی و ملایم میکند.

 

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 

شعار و معنی الهی رز کوارتز:

خودتان را بخاطر اشتباهات گذشته ببخشید و هرگز گناه دیگران را که بخاطر بی کفایتیشان شما را مقصر میدانند قبول نکنید

 

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

رز کوارتز و الهه ها در تاریخ باستان:

 رز کوارتز افتخار آفرودیت الهه عشق یونان (همچنین به نام زهره الهه عشق روم) است.او یکی از دوازده المپیایی (خدایان یونان) بود که تمام جنبه های زندگی انسان را اداره میکرد و بخاطر زیبایی و شور و اشتیاقش مشهور بود.

همچنین رز کوارتز افتخار "آستارته" الهه فنیقی باروری ,عشق و جنگ است.در بسیاری از فرهنگ ها نام آن آمده و گفته میشود ملکه ستاره هاست. آستارته به عشق های غیرممکن کمک میکند وعاشقان را به یکدیگر وفادار نگه میدارد.

رز کوارتز همچنین افتخار" توران" الهه عشق و زیبایی "اتروسیا" میباشد(اتروسیا در دوران باستان مناطقی از ایتالیا و اروپا بود)

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

فنگ شویی:

رز کوارتز از انرژی آتش استفاده میکند انرژی آتش انرژی اشتیاق گرما و روشنایی و فعالیت است.این انرژی گرما تبدیل به عمل , احساسات پاک و شور و شوق و ایده های جدید میشود.رز کوارتز مناسب جهت جنوبی خانه میباشد.

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 رز کوارتز چیست؟

رز کوارتز یک کریستال سیلیکون دی اکساید میباشد رز کوارتزیکی از رایج ترین انواع خانواده کوارتز است.درزمین به وفور یافت میشود و همواره بصورت یک تکه و بزرگ یافت میشود غیر شفاف میباشد و معمولا در هسته های پگماتیت های گرانیتی یافت میشود.نام آن از رنگ گل رز کمرنگ گرفته شده که از صورتی بسیار کمرنگ تاصورتی مایل به قرمزپررنگ متغییر است و رنگ آن تحت تاثیر تیتانیوم,آهن و منگنز و مقدار آنها در کوارتز میباشد.گاها موقع پولیش و تراش سنگ حالت "چشم گربه ای" یا "ستاره " در سنگ مشاهده میشود. رنگ رز کوارتز ثابت بوده و در مقابل نور خورشید رنگ خود را از دست نمیدهد.

رز کوارتزدر یونان باستان با نام "کوارتز صورتی" و "کوارتز شیشه" (در یونانی هیالوس کوراتز – که هیالوس به معنی شیشه میباشد) خوانده میشد . در دوران باستان همچنین "یاقوت سیلیسی" یا "یاقوت بوهمی" خوانده میشد.

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

رز کوارتز در افسانه ها:

در افسانه ها آمده رز کوارتز وقتی ایجاد شد که "آدونیس"(عاشق الهه یونان وروم "آفرودیت") ,توسط "آرس"خدای جنگ به شکل گراز مورد حمله قرار گرفت ,افرودیت برای نجات او عجله کرد و در جنگل توسط شاخه درختی زخمی شد و خون او کوارتز سفید را رنگی کرد و بدین گونه رز کوارتز ایجاد شد.

همچنین باور بر این بوده که رنگ ان در مقابل نور به مرور زمان کم میشود و فقط با قرار گرفتن در محیط نمناک و مرطوب دوباره به رنگ اصلی خود باز میگردد.

جادوگران استرالیا به روشی خاص از آن آبی استخراج میکردند و آن را کوارتز مایع میخواندند و دارویی مقدس دانسته برای همه بیماری ها تجویز میکردند.

رز کوارتز را یک سم زدای قوی وپادزهر سموم برای همه زهرها میدانستند.

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

بیشتر بدانیم:

سنگ رز کوارتز دوست داشتنی با رنگ صورتی کمرنگ خود مانند قلبی کریستالی از عشق بی قید و شرط است.رز کوارتزیک انرژی زنانه , نرم و پر مهر و آرامش ,حساس و شفابخش انرژی دهنده و آسایش بهمراه دارد. این سنگ به طور مستقیم با چاکرای قلب در ارتباط است.زخم های عاطفی و ترس و ناراحتی را برطرف میکند. و یک انرژی دوست داشتنی الهی را در کل "آئورا" بگردش درمی اورد. با احیای قلب توسط عشق ذاتی خود این احساس عمیق از شفا و رضایت بخشی را فراهم میکند.رز کوارتز به فرد این توانایی را میدهد که حقیقتا عشق را از دیگران جذب و دریافت کند.

رز کوارتزبه نام سنگ قلب (نمادعشق) شناخته و نامیده میشود تا سالهای 600 میلادی سمبل عشق ناگهانی بود و هدیه دادن آن به معشوقه امتیاز بالایی محسوب میشدو نشان میداد عاشق در عشقش بسیار جدی است ,امروزه هم همچنان بعنوان طلسم عشق مورد استفاده قرار میگیرد.در روابط عاشقانه و رمانتیک وصمیمی و یا روابط خانوادگی و دوستانه برای ایجاد روابط نزدیک تر و صمیمی ترمورد استفاده قرار میگیرد.

رز کوارتز روابط بین مردم را بهتر و تقویت میکند و بین دنیا و کهکشان و هرروح الهی و معنوی یک ارتباط و پل روحانی ایجاد میکند.

در دوران باستان بدلیل توانایی و تاثیر رز کوارتز در زیبایی فیزیکی ,بشکل ماسک صورت در مصر و روم باستان برای زیباسازی و ترمیم و احیا پوست و رفع چین و چروک استفاده میشده

همچنین در تبت وفرهنگ شرقی بسیار مورد احترام بوده و از زمانهای دور تا کنون همچنان برای حکاکی یک سنگ مهم بشمار میرود.

 

ترجمه : ناصر محمدی

فهرست منابع:

 The symbols [  ] enclose the author's name and a page number for a reference cited from the following books:

 [Ahsian, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

 [Eason, pp. ]Cassandra Eason, The New Crystal Bible (London: Carlton Books Ltd., 2010).

 [Fernie, pp.] William T. Fernie, The Occult and Curative Powers of Precious Stones (Blauvelt, NY: Rudolph Steiner Publications, 1973).

 [Gienger, pp.] Michael Gienger, Healing Crystals (Scotland: Earthdancer Books, 2009).

 [Hall, pp.] Judy Hall, The Crystal Bible (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2003).

 [Hall 2, pp.]Judy Hall, The Crystal Bible 2 (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2009).

 [Kunz, pp.] George Frederick Kunz, The Curious Lore of Precious Stones (New York: Dover Publications, 1971).

 [Megemont, pp.] Florence Megemont, The Metaphysical Book of Gems and Crystals (Rochester, VT: Healing Arts Press, 2008).

 [Mella, pp.] Dorothee L. Mella, Stone Power II (Albuquerque, NM: Brotherhood of Life, Inc., 1986).

 [Melody, pp.] Melody, Love Is In The Earth (Wheat Ridge, CO: Earth-Love Publishing House, 1995).

 [Raphaell, pp.] Katrina Raphaell, Crystal Enlightenment (Santa Fe, NM: Aurora Press, 1985)

 [Simmons, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

نوشتن نقد و نظر

دستبند خرده سنگ رز کوارتز Rose quartz

دستبند خرده سنگ رز کوارتز Rose quartz

رز کوارتز برطرف کننده غم و اندوه

رز کوارتزخرده سنگی  صددرصد طبیعی و با کیفیت  با خواص درمانی خاص  ویا استفاده جهت طالع و ماه تولد آبان , و توانایی تنظیم و تقویت چاکرای قلب و در مدیتیشن و فنگ شویی وهمچنین جهت پوشش تزئینی خانمهای خاص پسند و مشکل پسند با بهترین قیمت تضمینی

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: