دستبندمهره پهن سنگ کریستال کوارتز crystal quartz نمایش بزرگتر

دستبندمهره پهن سنگ کریستال کوارتز crystal quartz

WB-29-BB

محصول جدید

1,360,000 تومان

سنگ کریستال کوارتز

برای باطل کردن سحر و جادو و شرارت و نفرین و جادوگری استفاده بیشماری میشده.

همچنین اثرات مضر تابش مافوق بنفش و رادیواکتیو را نیز از بین میبرد.....

جزئیات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

2 عدد موجود میباشد.

توجه : موجودی این کالا رو به اتمام است!

نوع طبیعی و معدنی (اصل)
استایل مردانه - زنانه
رنگ شفاف - بی رنگ
چاکرا همه چاکراها
ماه تولد همه ماهها
خواص درمانی برجسته جریان انرژی را در بدن تقویت و هدایت میکند و بدن را به تعادل میرساند

خواص دستبند سنگ کریستال کوارتز

Crystal Quartz

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

طالع وماه تولد:

همه ماهها
۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

چاکرا:

همه  چاکراها - بخصوص چاکرای تاج (چاکرای هفتم)

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

خواص درمانی:

کریستال کوارتز یک سنگ شفابخش است و برای هر نوع درمان و بیماری میتوان از آن استفاده نمود :

باعث تقویت و درمان سیستم ایمنی بدن و گردش خون میشود

جریان انرژی را در بدن تقویت و هدایت میکند و بدن را به تعادل میرساند

برای درمان سردردهای میگرنی,سرگیجه ,درمان بیماری های حرکتی کاربرد دارد

کمک به سوخت و ساز بدن میکند و جلو فرسودگی را میگیرد

باعث کاهش صحیح وزن میشود.

برای از بین بردن سموم سیستم بدن و کمک به درمان اختلالات گوارشی

درمان و رفع عفونت های کلیوی و مثانه

درمان اسهال

برای رفع درد و از بین بردن تاول و بویژه سوختگی کاربرد دارد

اکسیر موضعی در درمان اختلالات پوستی کاربرد دارد(ماساژ با کوارتز به پوست)

در درمان بیماریهای روحی مانند یک پاک کننده عمیق روح عمل میکند وبا پاکسازی روح و جسم به اتصال آسان جسم به روح کمک و تقویت میکند.با این کار تخلیه انرژی منفی به آسانی صورت گرفته و باعث ایجاد احساسات مثبت میشود

کوارتز با درک بهتر از جهان و اطرافمان , آگاهای و شفافیت را در تفکر افزاییش میدهد و انرژی استقامت و صبر را تقویت میکند

در صورتیکه احساس ناراحتی کردید یا حس کمبود انرژی داشتید کوراتز را لمس کنید بصورت دست کشیدن روی آن و قرار دادن کوارتز در آب تمیز حمام قبل از رفتن در وان به مدت چند ساعت تاثیر زیادی در کسب انرژی دارد

نگهداری آن در محل کار به عنوان فیلتر و سپر در برابر امواج منفی دیگران و تقویت خودتان برای صحبت کردن با اعتماد به نفس بسیار اهمیت دارد .

برای باطل کردن سحر و جادو و شرارت و نفرین و جادوگری استفاده بیشماری میشده.

کوارتز همچنین اثرات مضر تابش مافوق بنفش و رادیواکتیو را نیز از بین میبرد.

 باعث ایجاد زمینه ای برای ترمیم یون های منفی (بسیار مفید) در محیط اطراف میباشد و خود از یون های منفی محافظت نیز میکند کوارتز الکتریسه ساکن را از بین میبرد و باعث ایجاد ارامش میشود

کوارتز باعث تقویت و شفافیت عقل ,کمک به تمرکز ورفع ضعف حافظه و حواس جمعی در حواس پرت ها میشود . کوارتز خواب آور بوده برای خواب مفید است و به فرد در فهم پیام ها و الهامات در رویا کمک میکند.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

چاکرا:

کوارتز توانایی هماهنگی با تمام چاکراها را دارد و میتواند مرکزهمه چاکراها را با هم مرتعش کند

قدرت کوارتز بخصوص در چاکرای تاج به حداکثر میرسد چاکرای تاج دروازه ذهن ما به جهان هستی بلکه فراتر نیز میباشد نحوه کنترل افکار و پاسخگویی به محیط همه گی از این چاکرا منشا گرفته و کنترل میشوند . این چاکرا مرکز اعتقادات ما و معنویت ماست و پل وصل به همه هستی .وقتی تاج در تعادل باشد ما خود را جزئی از جهان میبینیم و جایگاه خود را درک میکنیم و چیزهایی که باید ببینیم را میبینیم و میفهمیم هرگز نباید عقب نشینی کنیم و اعمال ما بخشی از زندگی میباشد.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

مدیتیشن:

قرار دادن آن برچشم سوم تمرکز را قوی کرده و کمک زیادی در خالی کردن و رها شدن ذهن میکند و با ایجاد حس "یکی شدن یا اتحاد" , مدیتیشن بسیار موفقی ایجاد میکند.

برای داشتن مدیتیشن خوب بهتر است در همه جلسات از همان کوارتز استفاده شود چون حافظه کوارتز رفته رفته با شما یکی میشود و باعث بزرگتر شدن انرژی میشود.کوارتز همه انرژی جذب شده از مدیتیشن کننده را چند برابر کرده به خودتان باز میگرداند بنابر این هر نوع فکر و هدف منفی جز ضرر و زیان به شما نخواد داشت بنابر این بهتر است همواره افکار و هدف و آرزوی خیر و برکت و نیکی داشته باشید.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

تعبیر خواب کوارتز:

از شر دشمنانتان آزاد خواهید شد.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

شعار و نشانه کوارتز:

شروعی تازه همراه با انرژی تازه و حرکتی سریع بسوی زندگی

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

الهه های سمبل کوارتز:

کوارتز سمبل و نماد "گایا" مادر الهه زمین یونان و "کوندالینی" الهه نیروی زندگی هندو و"لاتونا"الهه رومی نور و "گندنویتا " و الهه ستاره صبح و "ایروکویز" میباشد

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

فنگ شویی:

کوارتز بهتر است کنار پنجره یا هر جایی از خانه که نور زیاد باشد(خصوص آفتاب) چون قادر است نور را بگیرد در خودذخیره کند و همان انرژی را به بقیه اتقاق ساطع کندو به خانه گرما قدرت و انرژی و نشاط پخش کند.

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

انرژی معنوی کوارتز:

مانند انسانها ,بلورهای کوارتز هم بینظیر و منحصر به فرد هستند و هیچ دو کوارتز شبیه به همی دقیقا وجود ندارد. مانند آن است که هرکدام شخصیت و تجربیات خاص خودش را دارد . کوارتز ها به نوعی در رشد و آگاهی ما تاثیر گذاشته و باعث رشد آن ها میشوند. کریستال های کوارتز مانند چراغ هایی از نور وانرژی مثبت میباشند وبه نوعی به افکار و احساسات و کلمات و اعمال روزانه ما تاثیر گذاشته و راهنمایی میکنند.

به عنوان ارتباط بین بعد جسمی و روحی معنوی, کوارتز ارتباط با گیاهان ,حیوانات و همه موجودات را تقویت میکند و درک و قبول و گفتگو با استادان و معلمان شفا دهنده های الهی و سایر دنیاها را میسر میکند 

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

  آشنایی بیشتر با کوارتز

بلورهای کوارتز رایج ترین و فراوان ترین نوع از بزرگترین خانواده پادشاهی سنگ های معدنی میباشد.از زمان های قدیم تا به امروز کوارتز منبع نوری برای بشر بوده از نظر بزرگان معنوی و شفابخش ها و حتی دانشمندان ,کوارتز بسیار ارزشمند است و ویژگیهای منحصر به فرد کوارتز نقشی اساسی در پیشرفت تکاملی بشر داشته است.

ساختمان مولکولی کوارتز از سیلیکون و اکسیژن است(دی اکسید سیلیکون) و عنصر کلیدی از طیف گسترده مواد معدنی به نان "سیلیکات" هاست.

کوارتز تنوع گسترده ای دارد ولی وقتی از کریستال کوارتز صحبت میشود منظور کوارتز پاک میباشد (معنی کریستال یعنی کوارتز پاک) همان منشور شش طرفه از نور و انرژی خالص معروف به "جواهر کامل" .

در دنیای متافیزیک ,بلورهای کوارتز پاک,عالیترین هدیه زمین هستند.حتی کوچکترین قطعه از آن نیز خصوصیات یک معلم و استاد شفادهنده را دارد. پیشینیان این سنگ را زنده میدانستند و باور داشتند هر صدسال یک بار نفس میکشد در بسیاری از فرهنگ ها تصور میکردند تجسم و تصویر الهی میباشد.

شفابخشان امروزه معتقدند کریستالها موجودات زنده بسیار پیر و خردمند هستند وآماده برقراری ارتباط با فردی هستند که قلب و روحش را برای دریافت باز کرده است.پوشیده و حمل یا مدیتشن یا تسبیح با کریستال کوارتز ,ذهن و قلب را به سمت بالا (کمال یا مرتبه بالا) باز میکند و این توان را به روح جسمانی میدهد تا از قلمرو خود براحتی خارج و داخل شود.

کوارتز پاک ,دی اکسید سیلیکون خالص از کلمه یونانی "کریستالوس" به معنی یخ میباشد که در نتیجه به آن سنگ کریستال یا یخ کریستال گفته میشود.زیرا اعتقاد بر این بوده که کریستال یخ آنقدر شدید یخ زده است که دیگر هرگز ذوب نمیشود.

در طول تاریخ کوارتز تقریبا در هر تمدن از زمان آتلانتیس و لموریا ,جایی که اعتقاد داشتند قدرت خورشید در داخل بلور ذخیره میشود , ارزش داشته . آنها به همراه اهالی ایندیانا در آمریکا ,قبایل آفریقایی و مصریان باستان ,آزتک ها رومی ها اسکاتلندی ها و فرهنگها و تمدنهای بیشماردیگر از کوارتز در معالجه تشخیصی ,مراقبه و رشدمعنوی و بعنوان اشیاء مذهبی و مقدس دینی در مناسک استفاده میشده

کوارتز انواع بیشماری دارد که مهمترین آنها از خانواده میکروکوارتزها: آمیتیست , آونتورین, کوارتز آبی,سیترین,کوارتز برفی یا شیری,کوارتز صورتی , رزکوارتز,کوارتز دودی ,چشم ببر,چشم عقاب,چشم گربه

و کوارتز های Fibrous : شامل عقیق ها , کارنلیان ها, کلسدونی , اونیکس

و کوارتز های Grainy : جاسپرها , ....

 

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

کاربردها

کوارتز بخاطر خاصیت پیزوالکتریک و پیروالکتریک خود ارزش بسیار زیادی دارد.به دلیل همین خواص میتواند فشار مکانیکی یا گرما را به انرژی الکترومغناطیسی تبدیل کند و بالعکس.توانایی آن در فوکوس و تقویت ,ذخیره و تبدیل انرژی در سراسردنیای فناوری در دستگاههای بیشماری مثل سونوگرافی ,ساعت ,میکروفون فرستنده ها و گیرنده های رادیویی ,تراشه ها و مدارها استفاده بشود

همین خصوصیت تقویت انرژی و نگهداری و ذخیره آن باعث میشود کوارتز شفاف ترین و مهمترن سنگ در سلطنت سنگهای معدنی برای شفابخشی, مراقبه, گسترش آگاهی, ارتباط با عالم روحانی فراخواندن گذشته ,جذب عشق و سعادت و هر هدفی مثل اینها باشد. برا بهره مندی از این سلطنت باید شخص با آن هماهنگ باشد و شایسته کوارتز گردد! برای بدست آوردن این شایستگی باید خیرخواه و مثبت باشید.. چون اگر غیر این باشد کوارتز به شما صدمه بدی خواهد زد.

کریستال ها سنگهای همراه و پشتیبان خوبی برای هنرمندان ,پزشکان و شفادهنگان ,مخترعین و نوازندگان میباشد.

همچنین این سنگ احترام شخص فوت شده میباشد و در بسیاری فرهنگ ها در مراسم تشییع جنازه قرار میدهند حتی در قرون گذشته در بعضی تمدنها در مقبره ها نیز قرار میدادند.

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 کوارتز در افسانه ها:

میتوان گفت از آغاز تمدن ها کوارتز در همه فرهنگ ها و ملل وجود داشته و مورد تقدس بوده ,قبایل بومی استرالیا و آمریکای جنوبی کوارتز را پدر خلقت وتصویر مار کیهانی منصوب به کوارتز را مقدس شمرده و پرستش میکردند.

اعتقاد بر این بوده شهرهای افسانه ای آتلانتیس و لموریا از کوارتز شفاف ساخته شده بود و منبع انرژی و جوانسازی و منبع قدرت و شکوه آنها بوده و دلیل از بین رفتن ان دو تمدن نیز سوء استفاده از کوارتز بوده که همانطور که گفته شد هر نیرو که به آن داده شود پس گرفته میشود. گفته میشود آتلانتیسی ها دانش و اسرار خود را قبل از تخریب در کوارتز ذخیره کرده بودند تا شفابخشان در آینده برای اهداف مثبت بازیابی کنند.

از مردمان باستان تا کنون از توپ های کریستالی مدت زیادی است که برای یافتن گمشده یا پیشگویی و پیش بینی استفاده میشود حتی در گذشته به عنوان ابزاری برای شناسایی جرائم مورد استفاده قرار میگرفت در قرون وسطی جنگجویان صلیبی از توپ های کریستالی برای جنگ استفاده میکردند ومانند یونانیان و رومیان باور داشتند دارای قدرت جادویی میباشد.این توپ ها در موزه حفظ شده اند و روی انها نوشته و ترکیبات نامفهمومی وجود دارد که نشانه جادو و سحر میباشد.

یک توپ کریستالی معروف به currahmore در اسکاتلند متعلق به مارکیس واترفورد قرنهاست دست به دست میشود این توپ از سرزمینهای مقدس مسیحیان آمده است و عزت و احترام زیادی دارد از قدرت آن در درمان بیماریهای گاوها استفاده میشود این توپ کریستالی حتی اجاره داده میشود و بعلت احترامی که مردم میگذارند همیشه به صاحب آن بازگردانده میشود

در روم باستانی اعتقاد داشتند کوارتز از یخ در طول سالیان طولانی ساخته شده به همین دلیل زنان اشراف زاده توپهای کریستالی را در تابستان با هدف خنک کنندگی در دستان خود نگه میداشتند.

کریستال کوارتز برای همیشه در اعتقادات معنوی و مذهبی جایگاه مهمی داشته ژاپنی ها آن را "تاما" یا "جواهر عالی" مینامیدند و آن را سمبل پاکی صبر و استقامت و عظمت میدانستند اعتقاد داشتند کریستالهای کوچکتر نفس کوچک تر شده اژدهای سفید میباشد در حالی که قطعات بزرگتر و درخشان تر بزاق اژدهای بنفش است. اژدها نماد بالاترین قدرت آفرینش و نسان از عزت و احترام داردو در فرهنگ شرقی گفته شده است.

کریستال کوارتز در بسیاری از ادیان به عنوان جواهراصلی در شهرهای عرفانی یا درختان زندگی و درادای احترام به خدایان شناخته شده است. کوارتز پاک یکی از هفت ماده گرانبهای بودیسم است .کاهنان باستان از کوارتز برای از بین بردن انرژی منفی و بیفایده و از بین بردن سحر و طلسم و جادوی سیاه استفاده میکردند.

فرهنگ بومی آمریکای شمالی و برمه اعتقاد داشتند که کوارتز ها زنده هستند و به آن غذا هدیه میکردند

در فرهنگ آمریکای مرکزی و جنوبی بلورهای حکاکی شده به شکل جمجمه اشیاء قدرتمند مذهبی بودند و طبق یک افسانه باستانی مایا ها, سیزده جمجمه کریستالی وجود داشت که در نقاط مختلف مخفی شده بود و طبق تقویم مایاها باید قبل از 21 دسامبر 2012 یعنی قبل از تمام شدن چرخه تقویم مایاها باید پیدا شده یکجا جمع میشدند وگرنه محور زمین از چرخه میایستاد و عمر زمین به پایان میرسید

تقریبا هر فرهنگی ازخواص کوارتز برای درمان استفاده کرده است.در روم و انگلیس قرون وسطی برای موارد دیسترس و کولیک ,تورم غده و درد و با قرار دادن آن بر روی زبان برای کاهش تب و تشنگی استفاده میشده . همچنین جهت درمان اسهال و تولید شیر فراوان و درمان نقرس و شکستگی بدن استفاده میشده در اسکاتلند گردنبند کریستال را برای درمان بیماری کلیه تجویزمیکردند.

نیوتون نیز با رد کردن نور خورشید از بلور طبیعی کوارتز طیف رنگ را کشف کرد بازتاب رنگین کمان روی دیوارش به اون امکان اندازه گیری طول های مختلف اشعه طیف نور مرئی را داد.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

کوارتز در اسلام:

(در حال ویرایش و جمع آوری اطلاعات)

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

تهیه و ترجمه : ناصرمحمدی

منابع:

 

The symbols [  ] enclose the author's name and a page number for a reference cited from the following books:

[Ahsian, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

[Eason, pp. ]Cassandra Eason, The New Crystal Bible (London: Carlton Books Ltd., 2010).

[Fernie, pp.] William T. Fernie, The Occult and Curative Powers of Precious Stones (Blauvelt, NY: Rudolph Steiner Publications, 1973).

[Gienger, pp.] Michael Gienger, Healing Crystals (Scotland: Earthdancer Books, 2009).

[Hall, pp.] Judy Hall, The Crystal Bible (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2003).

[Hall 2, pp.]Judy Hall, The Crystal Bible 2 (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2009).

[Kunz, pp.] George Frederick Kunz, The Curious Lore of Precious Stones (New York: Dover Publications, 1971).

[Megemont, pp.] Florence Megemont, The Metaphysical Book of Gems and Crystals (Rochester, VT: Healing Arts Press, 2008).

[Mella, pp.] Dorothee L. Mella, Stone Power II (Albuquerque, NM: Brotherhood of Life, Inc., 1986).

[Melody, pp.] Melody, Love Is In The Earth (Wheat Ridge, CO: Earth-Love Publishing House, 1995).

[Raphaell, pp.] Katrina Raphaell, Crystal Enlightenment (Santa Fe, NM: Aurora Press, 1985)

[Simmons, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

نوشتن نقد و نظر

دستبندمهره پهن سنگ کریستال کوارتز crystal quartz

دستبندمهره پهن سنگ کریستال کوارتز crystal quartz

سنگ کریستال کوارتز

برای باطل کردن سحر و جادو و شرارت و نفرین و جادوگری استفاده بیشماری میشده.

همچنین اثرات مضر تابش مافوق بنفش و رادیواکتیو را نیز از بین میبرد.....

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: