دستبند مهره پهن سنگ آونتورین Aventurine نمایش بزرگتر

دستبند مهره پهن سنگ آونتورین Aventurine

WB-06-BB

محصول جدید

715,000 تومان

آونتورین شفادهنده بیماریهای قلبی و فشارخون...

دستبندی زیبا ازسنگ آونتورین طبیعی ومعدنی با کیفیت و قیمتی جهت استفاده از خواص درمانی و چاکرا و مدیتیشن و سنگی جواهری و قیمتی برازنده پوشش اشخاص خوش پوش و خاص

جزئیات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

این محصول دیگر در انبار نیست

نوع طبیعی و معدنی (اصل)
استایل مردانه - زنانه
رنگ سبز
چاکرا قلب (چهارم)
ماه تولد اردیبهشت – شهریور- مهر
خواص درمانی برجسته جلوگیری از تصلب شرائین-درمان مشکلات دستگاه ادراری و تناسلی-جلوگیری از حمله قلبی

خواص دستبند مهره پهن سنگ آونتورین طبیعی  Aventurine

۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩

طالع وماه تولد:

اردیبهشت – شهریور- مهر

(رنگ سبزطبیعت و سنگی طبیعی از طبیعت که به متولدین ماه خود موفقیت در سرمایه گذاری های جدید و سلامتی را به ارمغان می آورد.)

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

چاکرا :

قلب (چهارم)

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

۞ خواص درمانی آونتورین سبز :۞

انرژی شفابخش جسمی آونتورین سبز

درمان بیماری های قلبی

درمان مشکلات فشارخون وگردش خون

باعث بهبودی عمومی بعد از جراحی میشود

کمک به بازسازی بدن

کاهش کلسترول خون

جلوگیری از تصلب شرائین

جلوگیری از حمله قلبی

درمان نازائی

درمان مشکلات دستگاه ادراری و تناسلی

درمان بیماری های چشمی :دوربینی ,آستیگماتیسم

دیسکلکسی

دیپراكسی

فلج مغزی

باعث بهبود عملکرد آدرنال – ریه – غده تیموس وسیستم عصبی میشود.

آونتورین سبز قدرت داروهای "هومیوپاتی" را افزایش میدهد.

خاصیت ضد التهابی دارد

روشن کننده پوست

درمان ,آکنه –اگزما – روزاسه – حساسیت

درمان سردردهای میگرنی

خواص درمانی روحی و روانی:

باعث تعادل بدن از لحاظ عاطفی میشود که نتیجه آن هماهنگی روحی روانی شخص میباشد

با تسکین عصبانیت حاصل از تحریکات عصبی محیطی , ایجاد آرامش میکند

موجب برطرف شدن استرس و اضطراب ناشی از زندگی پرتنش میشودکه نتیجه آن افکار دلنشین و زیباست

خواب را آرام و عمیق میکند

افکار را هماهنگ میکند و در نتیجه ذهن در حل و رفع و تجزیه تحلیل مسائل روزمره بسیار خوب عمل میکند

در تسکین زخمهای عاطفی اثر بینظیری دارد

تحمل مشکلات ناشی از بیماری های سخت را آسان میکند

در درمان عدم تعادل روحی ,افسردگی و شکست روحی اثر عالی دارد

باعث تسکین درد قلب عصبی میشود

باعث تغییر دیدگاه ذهن در مورد مشکلات زندگی شده وآنها را مانند فرصتی بینظیر برای رشد میکند و کمک میکند در مسیر موفقیت گام بردارید

احساس سبکی ایجاد میکند و باعث میشود احساس شادی و نشاط و خوش بینی کنید

آونتورین سنگ تایید میباشد و موقع تغییر و تحول در لحظات شک و تردید کمک میکند پایدار و محکم بمانید

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

خواص مفید دیگر آونتورین سبز:

آونتورین سبزیک سنگ عالی برای مهار خانه ها یا باغ ها در برابر تنش ژئوپاتی(تنش جغرافیایی) است.
همراه داشتن آونتورین یک محافظ در برابر آلودگی الکترومغناطیسی و آلودگی محیط زیست می باشدهمچنین از انتشارامواج مضر موبایل و ماکروفر محافظت می کند.
آونتورین سبزرشد انرژی جسمی نوزادان نارس ، خردسالان و نوجوانان را بهتر می کند و نشاط را افزایش می دهد و رشد فکری کودکانی که با کارهای مدرسه و بیش فعالی مخرب دست و پنجه نرم می کنند را تقویت می کند. آونتورین به بزرگسالان در کار نوشتن ، تایپ کردن و مهارت های رایانه ای کمک می کند و برای غلبه بر بی مهری برای همه مفید است.

آونتورین سبز آب را دریک شب به یک اکسیر تبدیل میکند تا نوشیده شود یا به پوست مالیده شود (ما روش غیر مستقیم را توصیه می کنیم.( برای مقابله با اگزما ، روزاسه ، آکنه نوجوانان و سایر مشکلات پوستی بسیار مفید است.

((توجه کنید روش غیر مستقیم یعنی شما قطعه سنگ را داخل یک کیسه فریزر تمیز قرار داده درش را محکم میبندید طوری که آب داخلش نفوظ نکند بعد آن را داخل یک ظرف حاوی اب تمیز قرار میدهید به مدت حداقل 12 تا24 ساعد بعد پلاستیک را خارج کرده از آب استفاده کنید دقت کنید که آب هرگز مستقیم به سنگ برخورد نکند دردرمان صرفا از انرژی سنگ استفاده میشود نه خود آن))
آونتورینبرای آرامش بخشی سریع و یا بهترکردن خلق و خوی ایده آل است ، و می تواند اثرات نزاع و دعوای خانگی بین همسران را بسیار کاهش دهد.
برای کسانی که به دنبال عشق هستند ، آونتورین سبزممکن است به عنوان یک کریستال عشق مورد استفاده قرار گیرد یا درچاکرای قلب (Heart Chakra) اضافه شود زیرا این امر عشق را در زندگی وارد وگسترش میدهد.

آونتورین به عنوان "سنگ فرصت" شناخته می شود ، که به نظر می رسد بین کریستالها آونتورین مشهورترین سنگ برای بدست آوردن سعادت و ثروت ، یا برنده شدن در مسابقات یا قرعه کشی است. حمل و نگهداری از آونتورین به معنای همراهی با شانس در هر کاری است برای به دست آوردن مزایای آن فقط باید در نزدیکی آن باشیم.

با این حال ، این سنگ زیبا فقط برای خوش شانسی استفاده نمیشود گفته میشود آونتورین باعث میشود فرصت های خوبی در زندگی برای کارهایتان و اهدافتان بدست بیاورید. آونتورین عادات بد و ناامیدی های شما را دور میکند تا فرصت رشد دوباره و جدید داشته باشید. این سنگ خوش بینی و سرسختی را برای زندگی شما وارد می آورد ، این امکان را به شما می دهد که با اعتماد به نفس به جلو حرکت کنید و تغییرات را در بپذیرید. خلاقیت و انگیزه شما را تقویت می کند و استقامت در فراز و نشیب و موانع زندگی به شما میدهد. همچنین قاطعیت و ویژگی های رهبری شما را تقویت می کند و مانند یک حس شوخ طبعی و روشن فکری نسبت به عقاید دیگران شما را برای ورودبه جامعه آماده میکند

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

۞ چاکرا ۞

آونتورین شفابخش قلب است و برای پاکسازی و فعالسازی چاکرای قلب و آرامش عاطفی روی آن قرار میگیردو همچنین محافظ قدرتمند چاکرای قلب نیز میباشد واز ورود افرادی که به قلب انسان وارد میشوند و از انرژی آن شخص استفاده میکنند ,جلوگیری میکند.

چاکرای قلب در نزدیکی مرکز استخوان سینه قرار دارد و تعامل ما با جهان بیرونی را برقرار میکند وظیفه چاکرای قلب کنترل هر چیزیست که میپذیریم یا در مقابل آن مقاومت میکنیم . توانایی تعادل در هر محیطی را به ما میدهد اگر چاکرای قلب دچار عدم تعادل شود یا از تعادل خارج شود. شما احساس میکنید در یک رابطه کنترل میشوید یا با هر ناسازگاری , ناراحت میشوید و حتی نسبت به ناسازگاری های کوچک دیگران هم ناراحت میشوید.در مقابل محرک های بیرونی از تعادل خارج میشوید .

آونتورین سبز به رفع انسداد و تعادل مجدد قلب چاکرا کمک میکندو موجب درک روشن نیاز ها و احساسات خودمان میگردد ما می توانیم با جریانات روابط عاطفی مقابله کنیم ، ماهیت چرخه ای آنها را درک کنیم و تغییرات را بپذیریم.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

۞ فنگ شویی ۞

آونتورین سبزاز انرژی چوب ، انرژی رشد ، انبساط ، شروع های جدید ، تغذیه و سلامتی استفاده می کند که باعث تقویت نشاط ، وبرکت می شود. از کریستال های سبز برای تقویت هر فضایی که برای غذا خوردن استفاده می شود ، در اتاق کودک یا در محلی از خانه که در آن پروژه جدیدی را شروع می کنید ، استفاده کنید. انرژی چوب به طور سنتی با مناطق شرق و جنوب شرقی یک خانه یا اتاق همراه است. این نقاط درخانه با عشق خانواده و سلامت و سعادت و فراوانی همراه است.کافیست از آونتورین به هرشکلی در این نقاط از خانه استفاده کنید(قرار دهید)

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 ۞ مدیتیشن با آونتورین سبز ۞

آونتورین سبز در مراقبه به عنوان یک کمک انتقالی مورد استفاده قرار می گیرد و انرژی قدرتمند زمین را برای دید بهتر زندگی در ما جاری میسازد. و ضمنا وقتی حس میکنید همه چیز ثابت است و اتفاقی رخ نمیدهد , پشتکار لازم برای صبور بودن و تحمل برای به نتیجه رسیدن را به ما میدهد.

 

♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

۞ انرژی رنگها و رنگ درمانی آونتورین سبز ۞

آونتورین سبز یک "کریستال رشد" است - مجرای قدرتمند نیروی حیات زمین از تولد ، توسعه و ایجاد و قدرت تجدید مداوم طبیعت. آونتورین سبز یک کمک قدرتمند برای پرورش است، اعم از روابط خانوادگی تازه کار یا یک سرمایه گذاری جدید . این سنگ برای حفظ یک سرمایه گذاری ، یک پروژه در برنامه و زندگی در مسیر مناسب است. بلورهای سبز روشن در آونتورین باعث رشد معنوی و تعهد به هدف بالاتر می شود. رنگ های تیره تر آونتورین، طلسم هایی از رشد و قدرت بدنی و ایمنی در بیرون از خانه هستند.

 

 ۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝

۞ انرژی معنوی ۞ 

آونتورین سبز یک هماهنگ کننده برجسته است و بدنهای فکری ، عاطفی ، جسمی و "آئورایی" ما را به ریتم طبیعی واصلی خود برمیگرداند. منفی بودن را برطرف وحل می کند و انرژی های زن و مرد را متعادل می کند ، این امکان را می دهد تا در قلب خود احساس زندگی داشته باشید. به شما انگیزه میدهدتا پذیرای تغییر ، رشد و تجدید باشد.

 ♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

۞ آونتورین و الهه ۞

آونتورین شرف و سمبل "كوان یین "، الهه چینی رحمت ، شفقت و عشق بی قید و شرط است. او محبوب ترین خدایان چینی است و از نظر بسیاری به عنوان محافظ زنان و کودکان و قهرمانان میباشد.

آونتورین سبزهمچنین سمبل ونشانه Cupra ، الهه باروری Etruscan. Fidais ، الهه سلتیک هانت, تارا ، الهه بودایی "Savioress". Brigit ، الهه باروری ایرلندی. و دیون ، الهه زمین ققنوس میباشد

تمام بلورهای سبز(اونتورین و دیگر سنگهای سبز) از پرسفون ، الهه یونان بهار تجلیل کرده وسمبل اوهستند. او نمایانگر جشن و زمین سرسبزو بهار است.

******************************************

۞ آونتورین سبز و طلسم و جادو ۞

آونتورین سبز به "سنگ قماربازان" شهرت دارد و گفته میشود هرکه این سنگ را مانند طلسمی با خود نگه دارد خوش شانس میشود و در مسابقات و بازی های شانس برنده میشود

همچنین برای خوشبختی و جذب پول همراه داشتن آن را توصیه کرده اند

همچنین به سنگ "ترانسفورمر جستجوگر" معروف است و جستجوگران(اصطلاحیست که به کسانی که توسط مدیتیشن یا قدرت های ذهنی خود هرچیزی را که بخواهند جستجو میکنند , گفته میشود ) به همین دلیل باعث افزایش قدرت ذهن و حافظه در بیاد آوری و جستجوی حتی کلمات و مطالب گم شده در ذهن میشود از این بابت سنگ طلسم برای محققان دانشمندان دانش آموزان دانشجویان نیز میباشد.

 

آونتورین یکی از سنگهایی است که در مراسمی به نام "چرخه دارویی" مورد استفاده قرار میگیرد در این مراسم شرکت کنندگان آونتورین کسی را که میخواهد درمان شود یا خواسته ای دارد گرفته به ترتیب از طرف سمت چپ صاحب آونتورین(بشکل آویز و گردنبند باشد) گرفته هر کس درحالی که آونتورین در کف دست راست قرار دارد کنار قلبش برده برای صاحب آونتورین دعا میکند و آونتورین را به نفر بعدی میدهد تا آخر بدست صاحب آونتورین برسد ,صاحب آونتورین بلافاصله بعد از گرفتن آونتورین باید آن را بیاویزد وتا حد ممکن همیشه همراه داشته باشد. این نوع کمک درمانی جهت همه نوع بیماری های روحی روانی جسمی وبخصوص قلبی بسیار موثر میباشد.

 

******************************************

۞ آونتورین سبز ودرتاریخ و باستان ۞

تبت های باستان مجسمه های خود را باآونتورین سبزتزئین می کردند ، بیشترین استفاده آن بعنوان چشم بود چون فکر میکردند باعث افزایش قدرت بینایی میشود.آنها همچنین معتقد بودند كه داشتن واستفاده از آن بعنوان دستبند یا گردنبند باعث نزدیكی فرد به دیگران و همچنین افزایش خلاقیت فرد خواهد شد.
آونتورین در مراسم جادویی برای افزایش برکت وثروت، فرصت و شانس مورد استفاده قرار میگرفت. امروزه هم بسیاری از مردم دنیا هنگام خرید بلیط قرعه کشی یا بازی شانس قطعه ای ازآونتورینرا در جیب سمت چپ قرار میدهند و اعتقاد دارند این کار ، موفقیت را به همراه خواهد داشت .تا قرن نوزدهم ، آونتورین "سنگ آمازون ها" نامیده می شد ، زیرا درجواهرات و طلسم ها ی جنگجویان آمازونی از آونتورین هم استفاده شده است.

 ♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

 ۞ به طور خلاصه آونتورین چیست؟ ۞

آونتورین نوعی کوارتز است که در ساختمان آن ترکیبات درخشان میکا یا سایر مواد معدنی وجود دارد

نام آن از "ونتورا" یا "آلاونتورا" که یک کلمه ایتالیایی به معنی "اتفاقی" است گرفته شده ودلیل آن مربوط به سال 1700 میباشد که یک کارگر به طور اتفاقی ذرات و تراشه های فلزی را داخل گلدان ذوب شیشه ریخت ,بعد از خشک شدن نتیجه کار بسیار زیبا بود و از آن به بعد در ساخت جواهرات از آن استفاده شد تا وقتی که سنگ طبیعی در طبیعت کشف شد و بخاطر شباهت آن به شیشه مصنوعی ساخته شده نام آن آورنتورین گذاشته شد.آونتورین سبز بدلیل وجود ذرات" فوشیت"درون کوارتز ساخته میشود آونتورین به رنگهای دیگر هم کشف شده مثلا رنگ قرمز تا نارنجی آن بدلیل وجود هماتیت یا گوتیت و رنگ زرد آن بدلیل وجود پیریت با کریستالهای میکاست رنگ آبی آونتورین حاوی ترکیبات دومورتیریت و رنگ بنفش در آونتورین بدلیل وجود لپیدولیت میباشد.

آونتورین همچنین با نامهای آوانتورین و کوارتز ماجراجو و جیدهندی شناخته میشود.

آونتورین نه تنها در اهداف متافیزیکی بلکه در ساخت جواهرات ,گلدان وکاسه ومجسمه سازی و بناهای قیمتی استفاده میشود.

(کپی کردن مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است. )

مترجم: ناصرمحمدی

 

منابع:

[Ahsian, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

[Eason, pp. ]Cassandra Eason, The New Crystal Bible (London: Carlton Books Ltd., 2010).

[Fernie, pp.] William T. Fernie, The Occult and Curative Powers of Precious Stones (Blauvelt, NY: Rudolph Steiner Publications, 1973).

[Gienger, pp.] Michael Gienger, Healing Crystals (Scotland: Earthdancer Books, 2009).

[Hall, pp.] Judy Hall, The Crystal Bible (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2003).

[Hall 2, pp.]Judy Hall, The Crystal Bible 2 (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2009).

[Kunz, pp.] George Frederick Kunz, The Curious Lore of Precious Stones (New York: Dover Publications, 1971).

[Megemont, pp.] Florence Megemont, The Metaphysical Book of Gems and Crystals (Rochester, VT: Healing Arts Press, 2008).

[Mella, pp.] Dorothee L. Mella, Stone Power II (Albuquerque, NM: Brotherhood of Life, Inc., 1986).

[Melody, pp.] Melody, Love Is In The Earth (Wheat Ridge, CO: Earth-Love Publishing House, 1995).

[Raphaell, pp.] Katrina Raphaell, Crystal Enlightenment (Santa Fe, NM: Aurora Press, 1985)

[Simmons, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

نوشتن نقد و نظر

دستبند مهره پهن سنگ آونتورین Aventurine

دستبند مهره پهن سنگ آونتورین Aventurine

آونتورین شفادهنده بیماریهای قلبی و فشارخون...

دستبندی زیبا ازسنگ آونتورین طبیعی ومعدنی با کیفیت و قیمتی جهت استفاده از خواص درمانی و چاکرا و مدیتیشن و سنگی جواهری و قیمتی برازنده پوشش اشخاص خوش پوش و خاص

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: