دستبند سنگ جید سلطنتی Royal jade نمایش بزرگتر

دستبند سنگ جید سلطنتی Royal jade

8P-BR-09-ch-b

محصول جدید

570,000 تومان

قطرمهره ها : 8 میلی متر

سایز دستبند قابل تنظیم و متغییر است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا قسمت "مشخصات" را مطالعه کنید.

جزئیات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

1 مورد

توجه : موجودی این کالا رو به اتمام است!

نوع طبیعی و معدنی (اصل)
استایل کلاسیک
رنگ سبز
شکل مهره گرد - دایره صاف
سایز مهره 8 میلی متر
تعداد مهره 20
سایز دستبند(محیط) قابل تنظیم

 خواص تسبیح  جید سبز سلطنتی  Royal jade

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

(صددرصد طبیعی و معدنی)

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

طالع وماه تولد:

فروردین - اردیبهشت - مهر

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

چاکرا:

چاکرای قلب

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

خواص درمانی:

جید سبز به سنگ "آرامش در میان طوفان" شهرت دارد.

جید سبز باعث تعادل اعصاب میشود

موجب آرامش و تنظیم ریتم قلبی میشود

همراه داشتن آن به هرشکلی از سکته مغزی جلوگیری میکند

باعث شارژ انرژی روزانه میشود

از فرد در مقابل بیماری محافظت میکند.

جهت از بین بردن ترس و شوک در کسانیه ازخانه وخانواده به هرشکلی دور زندگی میکنند بسیار عالی عمل میکند

برای بهبود احساس گناه ورفع حس شکست و ناکامی بسیار عالی است

رفع اعتیاد و درمان کسانیکه بشدت وابسته به عقاید غیر انسانی هستند مفید است

ازبلا و تصادف و صدمه در مسافرت جلوگیری میکند

به عنوان سنگ محافظ از گم شدن کودکان و حیوانات جلوگیری میکند

جید سبز انرژی "های چی" یا نیروی زندگی را تقویت میکند (این انرژی موقع استراحت یا پیاده روی حس میشود)

جید سبز کریستال عشق است و از عشق شما پشتیبانی و محافظت میکند و باعث القا عشق در تمام زندگی میشود

اعتماد به نفس و وفاداری را افزایش میدهد

نیرودهنده ویاری بخش حرفه ای برای پزشکان و پرستاران و دامپزشکان در تشخیص عملی و کاربردیست

جید سبز پشتیبان معلمان و استادان است

جید سبز نماد ایمان برای جنگجویان و نظامیان است و همراه داشتن آن استقامت را افزایش میدهد

آویز و گردنبند آن محافظ در برابر سوء استفاده های مالی و جنسی افراد میباشد

جید سبز نماد قدرت صلح نیز میباشد و باعث کاهش زورگویی و ترس و خشونت در محیط موجود میباشد

جید سبز سنگی تصفیه وتمیز کننده برای بدن است

باعث تقویت اعضای بدن شده و خون را تصفیه میکند

در درمان کلیه ها غدد طحال وفوق کلیوی کاربرد فراوان دارد

برای از بین بردن سموم و متعادل کردن مایعات وتنظیم اسیدی قلیایی خون بسیارعالی است

برای استخوانها بخصوص استخوان لگن مفید است

در درمان عفونتهای باکتریایی و ویروسی ,سیستیت,و عفونتهای دستگاه تناسلی و ادراری وبستر مفید است

جید سبز برروی سلولها و استخوانها و اسکلت خاصیت ترمیمی دارد و دردرمان شکستگی و زخم بی نظیر عمل میکند

جید سبز سبز مسکن درد است

در درمان بخیه و جای زخم اثر درمانی دارد

در کاهش گرفتگی عضلات تاثیر زیادی دارد

جید سبز سلطنتی مخصوصا در بهبودی بعد از هرگونه جراحی پلاستیک و جراحی ترمیمی مفید است

جید سبز دردرمان اختلالات تولیدمثل مردان اثرات درمانی دارد

باعث کاهش مشکلات زایمان و کمک به زایمان آسان میشود

در درمان بی اشتهایی دختران نوجوان بسیار موثر است

درمان بیماریهای روحی روانی:

جید سبز "سنگ رویایی" است و افکار منفی و تحریک پذیری عصبی را برطرف میکند

باعث تسکین ذهن میشود که نتیجه آن تثبیت شخصت وهماهنگی ذهن و بدن میباشد

قرار دادن جید سبز بر روی پیشانی باعث دیدن رویاهای روشنگرانه و الهامات میشود

جید سبز یادآوری خواب را بهبود میبخشد و احساسات سرکوب شده را از طریق خواب رها میکند

جید سبز محدودیت های نادرست ذهنی را برطرف میکند و باعث اهمیت دادن به آرمان ها و خواسته هایتان میشود، با ایجاد افکارراه گشا در راه رسیدن به خواسته هایتان یاریتان میکند.

جید سبز اعتماد به نفس ایجاد میکند

روابط ناسازگار را بهبود میبخشد

موجب احیای عزت و احترام در کسانیکه در گذشته مورد تمسخر دیگران قرار گرفته بودند میشود

به افرادی که اضافه وزن دارند کمک میکند شجاعت میدهد تا بتوانند نفس خود را شکست بدهند و وزن ایده ال خود را بدست بیاورند

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جید سبز و چاکرا و انرژی متعادل کننده

جید سبز سبز هماهنگ و متعادل کننده چاکرای قلب است.چاکرای قلب در نزدیکی مرکز استخوان سینه قرار دارد. این چاکرا ارتباط ما را با جهان بیرونی را تنظیم می کند و آنچه را که می پذیریم یا در برابر آن مقاومت می کنیم کنترل می کند. این توانایی موجب تعادل ما در جامعه میشود و کمک میکند خودمان باشیم. هنگامی که چاکرای قلب از تعادل خارج شود ، ممکن است احساس کنید که در یک رابطه کنترل شده اید یا کنترل می شوید و نسبت به ناسازگاری های کوچک دیگران حساس می شوید. ممکن است واکنش غیرعادی و شدید نسبت به تغییرات عاطفی از خود بروز دهید . از انرژی بلور سبزجید برای رفع انسداد و تعادل مجدد چاکرای قلب استفاده کنید ، به شما کمک می کند تا نیازها و احساسات خودتان را به روشنی درک کنید. با وجود جید سبز شما می توانید با اتفاقات ناخوشایند در روابط عاطفی مقابله کنید ، ماهیت چرخه ای آنها را درک کنید و تغییرات را بپذیرید

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 انواع مهم جید و رنگ درمانی

 جید سبز یک "کریستال رشد" است - مجرای قدرتمند نیروی حیات وزندگی زمین از تولد ، توسعه و ایجاد و قدرت چرخه مداوم طبیعت جید سبز یه سنگ قدرتمند در پرورش وکمک میباشد( اعم از روابط خانوادگی تازه کار یا یک سرمایه گذاری جدید) . جید سبزگوهری مناسب برای حفظ یک سرمایه گذاری در زندگی، یک پروژه در برنامه ویا زندگی در مسیر مناسب است. جید سبز روشن, رشد معنوی و تعهد دوباره به هدفی والارا حفاظت و تقویت می کند. رنگ های تیره ترجید سبز ، طلسم هایی از رشد و قدرت بدنی و ایمنی در سفر هستند.

جید زیتونی پرتوهای سبز رشد را با پرتوهای زرد آفتاب خالص ، زمان رشد ، قدرت و بلوغ ترکیب می کند. این ترکیب ما را به معانی و ایده های جدید تقویت می کند و مسیر خرد و فهم را روشن می کند. این یک طلسم در جستجوی دانش و روشنگری است. جید زیتونی کمرنگ نیز پایداری لازم را در تلاش ما برای درک جهان طبیعی ، تلاش هایی که نیاز به تمرکز عمیق ، اراده و استقامت برای چالش های ذهنی دارد فراهم می کند. جید زیتونی "سنگ مطالعه" است ، و ما را در تلاش طولانی برای درک بهتر دانش وعلوم یا آگاهی یاری می کند.جید زیتونی برای دستیابی به اهدافی که به ثبات عمیق و هدف بلند مدت نیاز دارند بسیار عالی است.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

مدیتیشن با جید سبز

جید زیتونی و به ویژه جید سبز برای مدیتیشن بسیارمفید میباشند. تسبیح یا گردنبند مهره در مدیتیشن موثرتر میباشد. خواندن ذکر موقع مدیتیشن تاثیر زیادی در یک مدیتیشن موفق دارد ذکر و کلمه ای که میخوانید به هر زبانی که راحتتر هستید توصیه میشود. این کار را تا موقعی که آرامش بگیرید ادامه دهید.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جید سبز و فنگ شویی

جید سبز از انرژی چوب ، انرژی رشد ، انبساط ، شروع های جدید ، تغذیه و سلامتی بهره می برد. این باعث تقویت نشاط ، فراوانی و برکت می شود و ما را از نظر جسمی رشد می دهد. از کریستال های سبز برای تقویت هر فضایی که برای غذا خوردن استفاده می شود ،یا در اتاق کودک کوچک یا در محلی از خانه که در آن پروژه جدیدی را شروع می کنید ، استفاده کنید. انرژی چوب به طور سنتی با قسمت شرق و جنوب شرقی یک خانه یا اتاق همراه است.جید سبز سبزغالباً در شرق خانه قرار می گیرد تا شروع های تازه ، حرکت آرام، سلامتی و فرصت را به ارمغان بیاورد.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

انرژی معنوی جید سبز

جید سبز تنها نشانه اشرافیت و رتبه اجتماعی نیست بلکه نشان و سمبل ایده آل ها وآرمان ها و اهداف نیز میباشد. آویزان کردن یا دستبند یا هر نوع همراهی جید سبز ,جادوی خیر و برکت و نیکی وهمچنین محافظ و سپر برای موجودات مضر و خطرناک میباشد.

از آنجا که جید سبز به وفور در دنیا یافت میشود نمایانگر جریان انرژی الهی در زمین است جید سبز همچنین باعث ایجاد هماهنگی و خوشبختی در روابط تجاری و خانوادگی و موجب ثروتمند شده میباشد.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞ 

معنی وشعار جید سبز

اگر امروز فداکارانه عمل کنید ، در آینده برای خود نیکی و خیر ذخیره می کنید. هر گونه عمل خیری که انجام بدهید تقریبا بلافاصله بیشتر از آن چه که انجام داده اید جبران خواهد شد.

 

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جید سبز و سمبل و نشانه های باستانی الهه ها و خدایان

جید سمبل ونشانه "بونا دیا" ، الهه رومی باروری زمین و الهه یونانی زنان میباشد. او از همه تغییرات در برابر زنان محافظت می کند و یک شفا دهنده ماهر است ، به ویژه در مورد گیاهان دارویی.
جید سمبل ونشانه "چالچیوشتلیو" ، الهه آب قوم آزتک است و وظیفه محافظت از کودکان را دارد. نام او به معنی "دامن جید" یا "بانوی سبزقیمتی" است. او مادر دریاچه ها ، نهرها و رودخانه ها است.
جید سمبل "کوان یین" ، الهه چینی رحمت ، شفقت و عشق بی قید و شرط است. او محبوب ترین خدایان چینی است و از نظر بسیاری به عنوان محافظ زنان و کودکان و قهرمان بیچارگان و فقرا, مورد ستایش قرار میگیرد.
جید سمبل "ماات "، الهه عدالت مصر نیز میباشد. او نمایانگر تقدس و وحدت اساسی جهان است.
جید سمبل "مویرا "، سه الهه سرنوشت وتقدیر می باشد. آنها سه شب بعد از تولد كودك ظاهر می شوند تا روند زندگی كودك را ببینند و هر كدام در تعیین سرنوشت خود نقش متفاوتی دارند.
جید همچنین به نشان وافتخار" بریگیت "، الهه باروری ایرلندی نیز مورد استفاده قرار می گیرد

جید سبزنشان و سمبل خدایانی چون : Coatlicue ، الهه آزتک زندگی ، مرگ و تولد دوباره؛ دیون ، الهه زمین ققنوس. Hine-Nui-Te-Po ، الهه پلینزی شب؛ و تارا ، الهه بودایی "Savioress".هم میباشد.

 

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 سحر و جادو با جید سبز !

 

چینی ها خصوصا به جید سبز ارزش بسیار زیادی قائلند و آن را دارای خاصیت جادویی میدانند از ان برای محافظت و تمرکز انرژی پیش خود حمل میکنند. دو دوست وقتی خیلی صمیمی باشند و حس برادری(یاخواهری) داشته باشند یکی از آنها دو جید سبز هم شکل تهیه کرده و یکی را به دوستش هدیه میدهد به این جید همانند نماد " عشق آسمانی دوبرادر(یا دوخواهر) گفته میشود" گفته میشود همراه کردن جید با کودک باعث متصل شدن آن به زندگی شده و کودک یا نوزاد شیرخوار را از خطرها محافظ میکند

قرار دادن تکه ای جید سبز در دهان مردگان هم در چین هم در مصر باستان مرسوم بوده و نشان رتبه مرحوم بوده و باعث محافظت او بعد ازمرگ در زندگی آخرت میشده هنوز هم در فرهنگ های شرقی جید سبز را فرشته نگهبان میدانند که باعث قدرت و توانایی و محافظت در مقابل سختی ها و مشکلات بوده و باعث چیره شدن بر سختیها میشود

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 آشنایی با معنی و کاربردهای جید

گفته می شود جید سبز به هر چیزی برخورد کند ، برکت می دهد و تقریباً 6000 سال در خدمت بشر در سراسر جهان است. برای مردمان بدوی در جزایر بریتانیا ، سفت و سخت بودن آن و توانایی جلا دادن و تیز کردن آن ، جید سبز را به سنگ مورد علاقه سر تبر ، چاقوها و اسلحه تبدیل کرده است. قبایل بومی مکزیک ، آمریکای مرکزی و جنوبی و نیوزلند آن را در نقاب های خدایان و آثار مذهبی حک کرده اند ، حتی آن را به عنوان هدیه ای به ارواح آب برای آب تازه و فراوان در رودخانه ریخته اند. جید در طول تاریخ معتبرترین سنگ در چین بوده و به دلیل زیبایی و قدرت درمانی وخواص محافظتی ,ارزش زیادی داشته است. انواع سنگهای سنگهای قیمتی ، سوزاندن بخور ، مهره ها ، وسایل خاکسپاری و مجسمه ها به طرز شگفت انگیزی از جید ساخته وحکاکی شده است ، همچنین سازهای موسیقی و آویزهایی از جنس جید سبز وجود دارند که با شعر حک شده اند.

جید بیشتر به خاطر خصوصیات متافیزیکی خود ارزشمند است. جید سبز همان "سنگ رویایی" است ، که در فرهنگ های باستان و نیز امروز نیز مورد احترام قرار گرفته وکمک میکند تا به دنیای معنوی دسترسی پیدا کنید ،همچنین بینش آگاهی آیینی ، تشویق خلاقیت و حل رویاها را فراهم میکند. این سنگ به عنوان یک طلسم محافظ گرامی داشته می شود و یک سنگ شفابخش قدرتمند به حساب می آید. موفقیت و دوستی و عقل در جید مانند طلسمی جمع آوری شده انرژی منفی را از میان برده و آرامش را جایگزین میکند و باعث میشود در خود قدرتی حس کنید که مردم را وادار میکند شما را همانطور که هستید بپذیرند.

از نظر علمی ، جید نامی است که در دو ماده معدنی کاملاً متفاوت وجود دارد - نفریت ، یک سیلیکات منیزیم کلسیم وجیدیت یا جادئیت، یک سیلیکات آلومینیوم سدیم. اگرچه آنها ترکیبات مختلف ، سختی ، چگالی و ساختارهای کریستالی دارند ، هر دو سنگ فوق العاده سخت ، از نظر ظاهری مشابه هستند و از نظر ویژگی های متافیزیکی به همان اندازه با ارزش هستند. هر دو در سایه های زیبای زیتونی ظاهر می شوند که به عنوان سبز یشم شناخته شده اند اما تفاوت هایی با هم دارند.

نفریت عموماً در رنگ های سفید خامه ای ، سبز زیتونی متوسط تا عمیق ، قهوه ای و سیاه دیده میشود. دارای یک لایه سطح صاف با یک درخشش مومی است و در طبیعت بیشتر یافت میشود. جیدیت ممکن است یک سبز خاکستری سفید ، سبزبرگی ، آبی یا آبی-سبز ، سبز زمرد ، اسطوخودوسی ، صورتی ، قرمز ، نارنجی ، سبز مایل به سبز یا سیاه باشد. سخت و درخشنده ، نادرتر از نفریت است و معمولاً گران تر است جیدیتسبز شفاف و زمرد شفاف ، رنگی با اثری از کروم ،Imperial Jade یعنی جید امپراطورینامیده می شود و نادرترین و با ارزش ترین است.

نام جید در فرهنگ های زیادی آمده است همه آنها از خاصیت مشهور دارویی در درمان سنگ مثانه و کلیه و اختلالات مثانه و کلیه اشاره دارد.سنگ جید در چین باستان سنگ طحال خوانده میشد.نفریت از لغت یونانی نفروس,یعنی کلیه گرفته شده اسپانیایی ها پس از فتح جهان جدید آن را "سنگ شیر(حیوان)"نامیدنددر ترجمه فرانسوی این واژه نادرست چاپ شد و جید شد

برای اهداف متافیزیکی نفریت و جیدیت به هر دو جید گفته میشود و دارای اثر یکسانی میباشد

این صفحه در مورد جید سبز مهمترین عضو خانواده جیدهاست در زیر به صورت خلاصه انواع جید معرفی شده اند:

جید سیاه – جید آبی – جید قهوه ای – جید بنفش – جید نارنجی – جید ارغوانی – جید قرمز – جید سفید – جید زرد

  ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جید سبز در تاریخ باستانی

در اسیا جید به "سنگ نجیب" شهرت دارد. در دوران باستان استفاده دارویی از آن و شکستن جید بلافاصله مجازات مرگ در پی داشت . مردم اعتقاد داشتند از جید میتوان نوعی نوشیدنی ساخت که درمان همه بیماریهاست

چینی ها اعتقاد داشتند اگر دردهان مرده جید و مرواید باشد مانع از پوسیدن مرده میشود و در تناسخ کمک میکند راحتتر برگردند.

اینکاها و آزتک ها چاقویی از جنس جید داشتند که از آن برای پاره کردن و درآوردن قلب قربانیها و هدیه کردن به خورشید استفاده میکردند

اعتقادات دارویی چنان قوی بود که فکر میکردند اگر تکه های جید با طلا و نقره ترکیب شودو در آن برنج و نمک بریزند از آن شرابی تهیه میشود به نام "شراب الهی یشم" که بدن را جوان میکند و باعث میشود احساس سرما گرما گرسنگی و تشنگی نکنید

یک تکه جید حکاکی شده به شکل پروانه از اهمیت ویژه ای در چین برخوردار است افسانه ای چینی میگوید جوانی در جستجوی پروانه ای بسیار پر رنگ وارد باغ نارنگی میشود این ورود به جای مجازات شدن منجر به ازدواج با دختر صاحب باغ میشود. شکل پروانه نمادی از عشق موفق اس و دامادها در شرق دوست دارند پروانه از جنس جید به نامزد و معشوقه خود بدهند.

در جشن های عروسی در چین ,عروس و داماد هر دو از یک جام جید به شکل خروس شراب مینوشند که نمادی از افسانه خروس سفید زیبا ,یکی از افسانه های عاشقانه چین است.

استفاده از جید برای تولید نت موسیقی نیز به سالهای دور در چین برمیگردد تعدادی قطعه بلند از جید با ضخامت های متفاوت که هنگام ضربه زدن موسیقی بسیار زیبایی تولید میکند

در افسانه ها آمده وقتی کنفوسیوس از تلاش های ناموفق خود برای اصلاح اخلاق مردم چین ناامید و ناراحت شد با نوای موسیقی جید آرامش گرفت و آن را "سنگ موسیقی" نامید.

از آنجا که جید برای الهام بخشیدن به ذهن در تصمیمات سریع و دقیق تلقی میشد معامله گران باستان هنگام انجام معامله در کف دست خود جید نگه میداشتند

یونانیان باستان از رنگ آرامش بخش ان جهت درمان بیماریهای چشم استفاده میکردند بدین صورت که قطعه ای جید مستقیما روی پلک قرار میدادند.برخی دیگرجید را پودر کرده ازآن بعنوان پادزهر برای نیش مار و جوندگاه به عنوان پادزهر میدادند.

 

ترجمه: ناصر محمدی

کپی با ذکر منبع بلامانع است.

Footnote References

 

The symbols [  ] enclose the author's name and a page number for a reference cited from the following books:

[Ahsian, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

[Eason, pp. ]Cassandra Eason, The New Crystal Bible (London: Carlton Books Ltd., 2010).

[Fernie, pp.] William T. Fernie, The Occult and Curative Powers of Precious Stones (Blauvelt, NY: Rudolph Steiner Publications, 1973).

[Gienger, pp.] Michael Gienger, Healing Crystals (Scotland: Earthdancer Books, 2009).

[Hall, pp.] Judy Hall, The Crystal Bible (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2003).

[Hall 2, pp.]Judy Hall, The Crystal Bible 2 (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2009).

[Kunz, pp.] George Frederick Kunz, The Curious Lore of Precious Stones (New York: Dover Publications, 1971).

[Megemont, pp.] Florence Megemont, The Metaphysical Book of Gems and Crystals (Rochester, VT: Healing Arts Press, 2008).

[Mella, pp.] Dorothee L. Mella, Stone Power II (Albuquerque, NM: Brotherhood of Life, Inc., 1986).

[Melody, pp.] Melody, Love Is In The Earth (Wheat Ridge, CO: Earth-Love Publishing House, 1995).

[Raphaell, pp.] Katrina Raphaell, Crystal Enlightenment (Santa Fe, NM: Aurora Press, 1985)

[Simmons, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007)

نوشتن نقد و نظر

دستبند سنگ جید سلطنتی Royal jade

دستبند سنگ جید سلطنتی Royal jade

قطرمهره ها : 8 میلی متر

سایز دستبند قابل تنظیم و متغییر است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا قسمت "مشخصات" را مطالعه کنید.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: