دستبند سنگ عقیق قرمز Red Agate نمایش بزرگتر

دستبند سنگ عقیق قرمز Red Agate

204#8P-BR-02-ch-c

محصول جدید

750,000 تومان


قطرمهره ها : 8 میلی متر

سایز دستبند متغییر بوده و قابل تنظیم میباشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا قسمت "مشخصات" را مطالعه کنید.


جزئیات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

1 مورد

تضمین کیفیت

توجه : موجودی این کالا رو به اتمام است!

نوع طبیعی و معدنی (اصل)
استایل مردانه - زنانه
رنگ قرمز
شکل مهره گرد - دایره صاف
سایز مهره 8 میلی متر
تعداد مهره 20
سایز دستبند(محیط) قابل تنظیم و تغییر نسبت به مچ دست
چاکرا دوم (خاجی یا ساکرال)
ماه تولد شهریور- مهر- آبان- تیر
خواص درمانی برجسته کمک به کاهش افسردگی - عالی برای سم زدایی از بدن - شکستن عادات بد جسمی - درمان اضطراب جنسی - درمان اختلالات خوردن ....
ویژگی منحصر به فرد خرج کار بکار رفته در دستبند سمبل ماه تیر (خرچنگ )میباشد

خواص دستبند سنگ عقیق قرمز طبیعی

Red Agate

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

طالع وماه تولد:

تیر- شهریور- مهر- آبان

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

چاکرا :

دوم (خاجی یا ساکرال)

************************************

خواص درمانی سنگ عقیق قرمز :

باعث تحریک سوخت و ساز و تأمین خون مناسب برای اندام ها و بافت ها می شود.

دراعضای تولید مثل هر دو جنس تأثیر می گذارد و باروری را افزایش می دهد.

بر غلبه بر سرخوردگی و ناتوانی جنسی بسیار کاربرد دارد

رفع دردها و مشکلات قاعدگی و یائسگی کمک می کند

در درمان نازایی خاصیت درمانی دارد

این ماده در جذب ویتامین ها ، مواد مغذی و مواد معدنی موجود در روده کوچک مفید است و باعث افزایش ویسکوزیته و گردش خون می شود.

به کاهش احتقان ، التهاب وریدی ، واریس و بواسیرکمک زیادی میکند

درمان جوش و سوزش پوست

درمان جای زخم های کهنه را تسریع می کند

خون بینی را بهبود می بخشد (در صورت عود مجدد ، با پزشک مشورت کنید.)

این بیماری به بهبود مشکلات کمر ، روماتیسم ، آرتروز ، نورالژی کمک می کند

بهبودی در استخوان ها و رباط ها را تسریع می کند.

کمک به کاهش افسردگی

عالی برای سم زدایی از بدن

شکستن عادات بد جسمی

بهبود سلامت عمومی

درمان لکنت زبان و بهبود سخنوری و صحبت روان و راحت

باعث ایجاد شجاعت میشود

تمرکز را تقویت می کند

تنظیم اشتها

متعادل کردن سطح انرژی بدن

ایجاد خلاقیت های استادانه

ایجاد انگیزه

هماهنگ کننده بدن موقع حرکات ورزشی و بدنی

درمان اضطراب جنسی

درمان اختلالات خوردن

درمان بحران میانسالی مردان

درمان بیماری های روحی روانی

انرژی بالای آن به احیای سرزندگی و انگیزه از دست رفته کمک می کند و باعث ایجاد خلاقیت برای کارها واهداف جدید می شود

مناسب برای تمرکز در زمان حال

افکارمغشوش را برطرف میکند

و همچنین دیگر خواص:

عقیق قرمز سرشار از نیروی زندگی است

باعث خوش شانسی میشود و ثروت را جذب میکند

در بعضی فرهنگ ها برای موفقیت همراه خود عقیق قرمزنگه میدارند

باعث ایجاد دلگرمی وقدرت و تمرکز درمعماران وطراحان ,ورزشکاران وپرسنل نظامی,نویسندگان و هنرمندان میشود

در محیط کار ، عقیق قرمزسنگی از اعتماد به نفس و عزم و اراده است و باعث میشود فشارهای شغلی یا کاربا کسانی که با آنان در ارتباطیم قابل تحمل شود.

عقیق قرمز صدا را صاف و واضح می کند. این سنگ مخصوص خواننده ها است. همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس برای اجراهای روی صحنه یا ارتباطات زنده با مردم می شود.

عقیق قرمز از دوران باستان سنگ محافظت از سقوط و صدمه دیدن از ابزار کار شناخته می شود. امروزه برای محافظت از خانه در برابر سرقت ، آتش سوزی ، طوفان و غیره استفاده میشود.

این سنگ شجاعت لازم را برای غلبه بر مشکلات و دفاع از خود را به شما میدهد و آرمانگرایی ، و عمل گرایی را تقویت می کند.

عقیق قرمز سنگ عشق است وبرای عاشق ومعشوق سنگی مهم میباشد و باعث میشود احساسات عاشقانه ضعیف نشوند. عقیق قرمزمایل به نارنجی ، نماد باروری و قدرت بیشتر میباشد و با کودک درون در ارتباط میباشد.عقیق قرمز حسادت و خصومت را در روابط کاهش میدهد این سنگ همچنین در برابر حسادت ، خشم و نارضایتی - احساسات شما ، یا دیگران - محافظت می کند و عشق به زندگی ایجاد می کند. برای غلبه بر تزلزل وبی هدفی در هر نوع ، کمک می کند تا به خود و درک خود اعتماد کنید

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 چاکرای عقیق قرمز وانرژی شفابخش و متعادل کننده آن

 

عقیق قرمز ، در سایه های زیبای سرخ خود ، چاکرای ساکرال (خاجی) یا چاکرا دوم را به حرکت وا میدارد جریان انرژی را کنترل می کند و مرکز ثقل بدن است. چاکرای دوم مرکز نیروی حیات بدن است و جریان اطلاعات از بدن به ذهن و از ذهن به بدن را کنترل می کند.
احساسات درونی ، شهود و دیگر ارتباطات "غیر خطی" از این چاکراها ناشی می شود. هنگامی که از تعادل خارج باشد ، علائم به صورت سردرگمی ، وابستگی بیش از حد به دیگران ، سرکوب احساسات ، ناتوانی در احساس شادی ، ترس از احساسات جنسی یا رابطه جنسی و سرخوردگی ظاهر می شوند. وقتی تعادل داشته باشد ، احساسات لطیفی دارید ، احساس لذت می کنید ، می توانید انعطاف پذیر باشید و می توانید "با جریان حرکت کنید" و این کار را با روحیه خوب انجام خواهید داد.

 

عقیق قرمز ، اگر دارای خطوط یا لکه هایی باشد ، در درمان انسداد و آسیب های چاکرای اصلی بسیار قدرتمند است ، و در بهبود اطلاعات حیاتی خودتان و اهدافتان کمک می کند Base یا چاکرای اصلی (Root Chakra) در پایه ستون فقرات قرار دارد و انرژی جنبشی و حرکت را کنترل می کند. چاکرای اصلی پایه و اساس انرژی جسمی و معنوی برای بدن است. هنگامی که از نظر جسمی از تعادل خارج شوید ، علائم خود را به صورت بی حالی ، کم کاری ، اشتیاق کم و بیحوصله گی نشان می دهند. هنگامی که Base Chakra در تعادل باشد ، بدن جسمی قدرت و استقامت خود را بازیابی می کند ، و انرژی معنوی در قالب امنیت و حس قدرت نمایان میشودواغلب به استقلال و رهبری خودجوش منتهی می شود.

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 انرژی معنوی درمانی عقیق قرمز

عقیق قرمزدرک و پذیرش چرخه زندگی را برای شما آسان کرده و به رفع ترس از مرگ کمک می کند. به عنوان یک سنگ باستانی در مصر ، از آن برای محافظت از مردگان در سفر پس از مرگ استفاده می شد. عقیق قرمز شجاعت می بخشد و گزینه های مثبت زندگی را برای شما آشکار میکند. عقیق قرمزبرای غلبه بر تنبلی یا بی احتیاطی ,سنگ عمل است ،. شما را ترغیب می کند تا به رویاهایتان جنبه واقعی ببخشید و شجاعت تغییر و یاری خواستن از اراده الهی را داشته باشید تا به بالاترین اهدافتان برسید

عقیق قرمز باعث افزایش آگاهی از ارتباط بین وضعیت عاطفی و وضعیت درونی شما میشود.عقیق قرمزباعث بیدار شدن استعدادها و ادراک های محیط پیرامون و پذیرش و ارائه عشق میشود. عقیق های نارنجی روشن یا قرمز روشن عشق بین پدر و مادر و فرزندان ، و بطور کلی خانواده را افزایش ومحافظت میکند.
بعضی از متافیزیسین ها با تعلیم و تمرین از عقیق قرمز برای دیدن گذشته و خاطرات استفاده میکنند. همچنین داستان ها خاطرات و سوابق زمین را در خود ذخیره میکند و انرژی نور آن را به رنگ دنیای فیزیکی ما بازتاب می دهد.

********************************************

عقیق قرمز و فنگ شویی:

عقیق قرمز از انرژی آتش استفاده می کند. انرژی آتش انرژی اشتیاق ، گرما ، روشنایی و فعالیت است. به این نوع انرژی در طبیعت یانگ میگویند. این انرژی گرما ، عمل ، احساسات و شور - ایده ها وعقل است. به طور سنتی با منطقه جنوبی یک خانه یا اتاق در ارتباط است . از انرژی آن استفاده کنید تا زندگیتان را مستحکم کنید و جایگاهتان را در جامعه و خانواده تثبیت کنید. یک قطعه کوچک از عقیق قرمزکافیست تا انرژی خورشید و انرژی عنصر آتش را به فضای شما منتقل کند. در اتاقهایی که انرژی زیادی لازم است از عقیق قرمز هایی با رنگ روشنتر استفاده کنید.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 عقیق قرمز و انرژی رنگ درمانی

رنگ نارنجی عقیق قرمز,موجب شادی و دوستی ، لذت و خانواده میشود. عقیق قرمزمایل به نارنجی یک سنگ شاد و مشترک برای همه است که بخش هایی از زندگی مشترک ما را با هم یکی میکند و چیزها و افراد را دورهم جمع می کند. این سنگ لذت جسمی و صمیمیت است. نارنجی کمرنگ عقیق قرمز باعث دوستی و محبت می شود ، در حالی که عقیق قرمز با بلورهای تیره ترو قرمز حس تعلق و خانه را گرم وصمیمی میکند.

 

عقیق قرمز با رنگ قرمز ، ترکیبی از انرژی از پرتوهای خالص قرمز ، و شور و نشاط و شادی است. این رنگ قدرت و نشاط ، جسمی و معنوی است. بلورهای سرخ به غلبه بر ترس و بهبود اعتماد به نفس کمک می کنند و کریستال های پیروزی ، موفقیت و مهارت هستند. رگه های قرمزکمرنگ ، نارنجی روشن و قرمز روشن ، طلسم های عالی فداکاری در رابطه های جدید وعشق و محبت هستند. آنها انرژی عشق رمانتیک را با انرژی نارنجی نور با خانواده و دوستان ترکیب می کنند. کریستال های قرمز تیره کلید لذت های جسمی در عشق ، در زندگی و در روابط است. عقیق قهوه ای و قهوه ای تیره منابع طبیعی انرژی هستند وباعث میشوند تا از لذت های زندگی حداکثرلذت را ببریم.

عقیق قرمزاعتماد به نفس و بی باکی ایجاد می کند. قرمز نشان دهنده رنگ شور ، انرژی و زندگی است.قرمز رنگی بسیار قوی است وشدیدا انگیزه می دهد –قرمز, رنگ آتش و خون است بلورهای قرمز تیره تجسم احساسات قوی ، عمیق ، انرژی بادوام و شورانگیز و آرامش است. این یک رنگ مردانه است ، به خصوص برای افزایش فداکاری و ایجاد جدیت در زندگی برای مردان مفید است.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

مدیتیشن با عقیق قرمز

هنگامی که در مراقبه و مدیتیشن استفاده می شود ، عقیق قرمز در ایجاد درک و فهمیدن یک موضوع و چگونگی تجلی آن در عمل کمک می کند.افکارمغشوش را بهبود می بخشد و افکار غیرمستقیم را در هنگام مدیتیشن از بین می برد.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 فال وپیشگویی عقیق قرمز

عقیق قرمز روشن و نارنجی در فال : ممکن است فرصتی برای نفس کشیدن زندگی جدید به یک رابطه بدست آورید.
عقیق قرمزتیره در فال: زمانی برای عقب نشینی نیست. آنچه را لازم دارید بخواهید و برای ثانی بهترین ها حل و فصل نکنید.
تعبیر خواب عقیق قرمز : مشکل بزرگی در زندگیتان حل خواهد شد

 

۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝۝

 عقیق قرمز وسمبل خدایان باستان


عقیق قرمز سمبل و شرف و نگهبان " ایزیس " الهه زندگی مصر ، مهمترین الهه اساطیر مصری است او به عنوان الهه ای که قدرت زنانه الهی دارد ، بسیار مورد تقدیر است.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

سحر, جادو و طلسم عقیق قرمز در باستان

در مصر باستان ، بعضی متون از کتاب مردگان بر روی سنگهای ساخته شده از عقیق قرمز حک شده بودند تا یک گذرگاه امن در زندگی پس از مرگ برای مردگان باشد. سنگهای استوانه ای سحر و جادو در بابل نیز از این سنگ ساخته شده اند.
عقیق قرمزدر زمان یونان و روم بخاطر حکاکی سحرو جادو روی آنمورد علاقه قرار گرفت. در عقیق های یافت شده باستانی بسیاری از چهره های Serapis و Isis را حکاکی شده اند که نشان دهنده زمان و زمین است ، در حالی که برخی دیگر با نشان های بروج طالع به عنوان سنگ حافظ حک شده بودند و آن را به گردن میآویختند.

عقیق قرمزیک کریستال( تقویت کننده جوینده)Seeker Transformer است. جوینده ها حاوی ساختار انرژی کریستالی هستند که انرژی طبیعی کریستال را با قدرت طبیعی ذهن انسان تراز می کند تا راهی برای افق های جدید و قابلیت های جدید پیدا کند. در واقع عقیق قرمز,نشانگر ، کارگردان و قطب نما ست و در راه اهدافتان مانند آن عمل میکند. بلورهای عقیق قرمز طلسم یاری دهنده برای دانشمند ، ماجراجو ، محقق ، مسافر و کاوشگر هستند.

عقیق قرمزهمچنین کریستالی برای دانش آموز و دانشجویان هم هست. بلورهای عقیق قرمز تلاش ها را برای تغییر موقعیت ها ، چشم اندازها ، سلامتی ، و روابط ما تقویت می کنند. با دگرگون کردن خودمان زندگی خود را متحول می کنیم. یاد می گیریم که با یک زبان جدید صحبت کنیم ، قوی تر شویم یا همسر یا فرزند بهتری بشویم. بلورهای جستجوگرعقیق قرمز با قدرت عظیم خود طلسم های عالی برای کمک به تلاش های ما برای رشد ، توسعه قابلیت های جدید و تغییر زندگیمان هستند.

 

***********************************

آشنایی با معنی و کاربردهای عقیق قرمز

 

مانند آتشی غیر منتظره از یک غروب خورشید ، یا اولین جرقه درخشش پاییزی ، عقیق کارنلین یا قرمز شما را جادو میکند. انرژی جسورانه آن باعث یک نوع هوشیاری گرم و قدرتی شادی اور میشود انواع عقیق به عنوان سنگ انگیزه و استقامت ، رهبری و شجاعت شناخته شده اند و در طول تاریخ از آن محافظت کرده و الهام گرفته اند.

عقیق قرمز یک سنگ شفاف و شیشه ای وگاهی نوعی کلسدونی نارنجی رنگ است که یک ماده معدنی از خانواده کوارتز است. رنگ آن از نارنجی مایل به صورتی مایل به قرمز تا قهوه ای زنگ زده تیره متفاوت است ، هر چند بیشتر به خاطر بلورهای درخشان نارنجی و قرمز-نارنجی مشهور است. نام آن از یک کلمه لاتین به معنی "گوشت" گرفته شده است.

اعتقاد بر این است که در دوران باستان ، و نیز امروز ، عقیق قرمز به کسانیکه موقع حرف زدن خجالتی هستند کمک می کند که فصیح و جسور شوند جنگجویان باستان برای شجاعت و قدرت بدنی و شکست دشمنان خود ، عقیق قرمز را در گردن خود می آویختند. در مصر توسط استاد ها و معماران به گردن می آویختند تا تفاوت رتبه خود را از کارگران نشان دهند و کیمیاگران قرون وسطی از آن به عنوان سنگ جوش(شارژکننده) استفاده می کردند تا انرژی سایر کلسدونی ها را فعال کند. به عنوان اولین سنگ در سینه بند کاهن اعظم ، حاکی از خون شهدا بود و زمانی اعتقاد بر این بود که از بیماری و طاعون جلوگیری می کند.

مصریان باستان عقیق قرمز را "غروب خورشید " می نامیدند. آنها در رنگ های نارنجی آن انرژی های منفعلانه زن را میدیدند و آن را با الهه مادر ، "ایسیس"مرتبط دانستند. آنها در سایه های قهوه ای قرمز ، نارنجی قرمز تا قرمز تیره ، آن انرژی فعال مردانه می دانستند که به واسطه رنگ پر جنب و جوش آن درخشان است. عقیق قرمزبه طور سنتی برای تقویت شور ، عشق و تمایل استفاده میشود

 

 تهیه و ترجمه : ناصر محمدی

نوشتن نقد و نظر

دستبند سنگ عقیق قرمز Red Agate

دستبند سنگ عقیق قرمز Red Agate


قطرمهره ها : 8 میلی متر

سایز دستبند متغییر بوده و قابل تنظیم میباشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا قسمت "مشخصات" را مطالعه کنید.


30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: