آویز قلب 3X3 سنگ جاسپر قرمز Red jasper نمایش بزرگتر

آویز قلب 3X3 سنگ جاسپر قرمز Red jasper

3x3-PE-01-he-c

محصول جدید

299,000 تومان


سایز و اندازه قلب 3 در 3 سانتی متر میباشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا قسمت "مشخصات" را مطالعه کنید.


جزئیات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

این محصول دیگر در انبار نیست

نوع طبیعی و معدنی (اصل)
استایل مردانه - زنانه
رنگ قرمز تیره
شکل و طرح تراش قلب شکل
ابعاد و اندازه 3در3 سانتی متر
درجه کیفیت AAA
چاکرا اصلی (اول)
ماه تولد تیر- فروردین – آبان – شهریور

خواص آویز قلب سنگ جاسپر قرمز طبیعی

Red jasper

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

طالع وماه تولد:

تیر- فروردین – آبان – شهریور

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

چاکرا:

چاکرای اصلی (چاکرای اول)

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

خواص درمانی سنگ جاسپر قرمز:

بندآورنده خون

باعث تجلی ایده های خلاقانه میشود.

آرامش دهنده روح و روان

تقویت کننده بدن در دوران نقاهت

محرک نبض

تقویت کننده قدرت باروری

کاهش استرس

متصل کننده به انرژی های زمینی

پاک کننده انرژی

از بین برنده انرژی منفی

بازگشت انرژی از دست رفته

آرامش اعصاب و ترمیم تعادل (به عضو بیمار مالیده شود)

پاک کردن ذهن هنگام تفکر و مدیتیشن ,دعا یا تعمق (بسیار موثر عمل میکند.)

انرژی معنوی آن باعث بالارفتن تمرکزو استقامت موقع انجام فعالیت ها میشود

باعث شفافیت و زنده بودن یادآوری یا خواب و رویا میشود.

باعث ایجاد درگاه ها و رشته های جدید تفکر معنوی میشود.

سنگ محافظ و با ارزش در برابر حوادث ,سرقت, تصادف یا تهدید و شرایط خطرناک (بهتراست در اتوموبیل خود یک عدد همیشه داشته باشید)

رفع و دفع هرگونه آلودگی الکترومغناطیسی و تابش اشعه های مضرمحیط(آنتن و wifi )

برای محافظت در برابر حمله های روحی روانی در محیط دو یا سه عدد جاسپر قرمز همراه داشته باشید.

باعث افزایش و کنترل انرژی عشق میشود و به همین دلیل مانع رفتار خشن در رابطه جنسی شده و سازگاری جنسی را افزایش میدهد.

باعث تقویت رابطه جنسی و رفع مشکلات آن میگردد.

برای ترمیم و جوانسازی میل جنسی تاثیر بی نظیری دارد

باعث افزایش شور و شوق خلاقانه شده و ایده های جدید و تازه در ذهن ایجاد میکند و انرژی لازم برای یک هدف و پروژه را حتی بعد از کم شدن امید و هیجان اولیه به ارمغان میاورد.

در میان اهل هنر باعث بیرون آمدن احساس واقعی و روان در هنرنمایی والهام و ارتباط با مخاطبان میگردد.

تنظیم انرژی سوخت و ساز بدن

کمک به تامین قدرت و نشاط و افزایش اشتقامت جسمی بخصوص دربیماران شفا یافته از بیماری های سخت و در دوران نقاهت

مفید برای ورزشکاران(بخصوص وزنه برداران و بدن سازی) بدلیل داشتن توانایی در تولید بافت عضلانی

بهبود سیستم گردش خون

سم زدایی از خون

از بین برنده انسداد مجاری کبد و صفرا

تقیوت قلب و تنظیم فشار خون

درمان کم خونی

درمان ضعف قلب و مشکلات قلبی بخصوص بای پس و پیوند قلب

افزایش میل جنسی و باروری ,تثبیت حاملگی –تقویت رشد جنین و تسهیل زایمان بیخطر

درمان خونریزی

درمان بواسیر

تسکین صرع و نقرس

درمان مشکلات بویایی مثل ضعیف شدن احساس بویایی

قابض (ضد اسهال)

تنظیم کننده متابولیسم

درمان کولیت

تقویت معده ودستگاه گوارش (پادشاه مصر نپسوس آویزی از جاسپربه شکل اژدها میاویخت و ادعا میکرد بشدت عملکرد معده اش بهتر شده)

جلوگیری از خونریزی (پزشکان رومی توصیه میکردند بخصوص به سربازان در جنگ)

جاسپر پشتیبانی حرفه ای برای کلیه مشاغل که نیاز به قدرت بدنی و استقامت دارند باید استفاده شودضمنا بخاطر ایجاد وتقویت و محافظت از تمرکز مورد نیاز مشاغل حساس و دانشجویان و اهل مطالعه میباشد.

در کودکان سنگ جاسپر باعث شجاعت و قدرت در مدرسه هنگامیکه مورد آزار و اذیت دیگران قرار میگیرند میشود در واقع جاسپر به طور ملموسی اعتماد به نفس کودکان را بالا میبرد.

سنگ جاسپر باعث مقاومت در برابر سلطه عاطفی و شهامت غلبه بر خشونت خانگی میشود.

درمان بیمارانی که مورد خشونت جنسی قرار گرفته اند.

جاسپر میتواند شور و اشتیاق زندگی را دوباره فعال کند و احساس بی عدالتی بی انگیزه بودن یا کمبود معنوی را برطرف کند.

باعث حفظ تعادل و ثبات عاطفی در درمان بیماران روحی روانی میشود.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جاسپر قرمز و چاکرا:

تمامی انواع جاسپر به زمین متصل میشوند وباعث ثبات وتقویت بدن فیزیکی(جسمی) در چاکرای اصلی یا همان ریشه          (Base chakra – Muladhara – Root chakra) میشوند.قرار دادن آن بر روی هر چاکرا به نوبت ، باعث پاک شدن ، تقویت و ترمیم مجدد چاکراها و هاله ها میشود،جاسپر باعث متعادل شدن انرژی های " یین و یانگ "و همچنین تعادل بدن جسمی ، عاطفی و ذهنی با قلمرو "اتری" خواهد شد.

جاسپر قرمز چاکرای پایه یا چاکرای ریشه (Base chakra – Muladhara – Root chakra) را که در ستون فقرات قرار دارد تحریک میکند و انرژی حسی حرکتی و حرکت جنبشی آن را کنترل میکند.در واقع اساس انرژی روحی جسمی میباشد وقتی از لحاظ فیزیکی (جسمی) از تعادل خارج بشوید علائم بصورت بیحالی ,کمبود فعالیت,اشتیاق کم,و نیاز به تحرک مداوم ظاهر میشود

و وقتی از لحاظ روحی معنوی از تعادل خارج شوید حواستان همیشه پرت میشود از واقعیات دور میشود و خودتان را جدا از همه چیزو همه کس میدانید وقتی چاکرای اصلی در تعادل باشد بدن جسمی نیرو و توانایی خود را دوباره بدست خواهد آورد و انرژی معنوی در قالب امنیت و حس قدرت شخصی خود دوباره احیا میشود و اغلب باعث استقلال و توانایی در "خود رهبری" میگردد.جاسپر قرمز چاکرای اصلی را فعال میکند و باعث افزایش انرژی کندالینی در سراسر چاکراها وپاکسازی و تقویت" آیورا "میشود.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جاسپر قرمز و رنگ درمانی:

رنگ سرخ جاسپر قرمز شجاعت ,اعتماد به نفس , و هیجان ایجاد میکندو باعث هدفمند شدنتان میشود.

شور و شوق را بالابرده و متابولیسم را سرعت میبخشد.رنگ قرمز رنگ شور ,انرژی و زندگیست. جاسپر به شما انگیزه داده باعث تجسم احساسات قوی ,عمیق و انرژی با دوام میشود.رنگ قرمز جاسپر نماد فداکاری و جدیت در زندگی میباشد.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

مدیتیشن:

جاسپر قرمز سنگی شگفت انگیز برای مراقبه است, یک انرژی آرام ,هماهنگ وایده آل برای پایه گذاری و محوریت در ابتدای مراقبه و مدیتیشن و باعث سهولت در انتقال به یک حالت از مراقبه است جاسپر قرمز نشان داده که با عشق توسط مادر زمین(طبیعت) پذیرفته میشود این امر تکرار رویابینی و خواب را تسهیل میکند مانند فیلم ویدئو در حین حالت مراقبه به شخص اجازه میدهدتا اطلاعاتی را که میتواند برای زندگی فرد نتیجه ای داشته به خاطر بیاورد.درواقع کنترل رویا و خواب دیدن را بدست خودتان میدهد.

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

فنگ شویی:

جاسپر قرمز از انرژی آتش, انرژی شور و شوق و گرما و روشنایی استفاده میکند که در طبیعت همان انرژی یانگ میباشد. به طور سنتی با جهت جنوبی یک خانه یا اتاق و محل زندگی شما در ارتباط است. استفاده از این انرژی باعث میشود تا جایگاه شما در جامعه و خانواده تقویت شود. از سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی در فنگ شویی خانه تان استفاده کنید تا انرژی عنصر آتش را به فضای منزل بیاورید و به خانه گرمی ببخشید.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

 جاسپر در دوران باستان

 جاسپر قرمز یک میکروکریستال مات از واریته کوارتز همراه با دانه های بزرگ کریستال در لایه فیبری مانند کلسدونی از عقیق میباشد رنگ سرخ آن به علت وجود آهن فراوان در آن است انواع دیگر آن با ناخالصی های دیگر با نامهای  Brecciated Jasper و Poppy Jasper و Cherry Creek Jasper و Mookaite Jasper هم از این خانواده بزرگ جاسپرها میباشند.

 

سنگ جاسپر سنگ محافظ و مقدس وقدرتمند برای قلمروجسمی و معنوی اشخاص بوده که توسط اقوام باستان و تمدنها در سراسرجهان مورد احترام قرار گرفته است.اقوام باستانی آن را " قطره باران" میگفتندو مردم آن را شفابخش روح و سنگ شجاعت و خرد میدانستند. نام جاسپر در اعصار گذشته توسط پزشکان و جادوگران ,شاعران ودانشمندان به همه جا گسترش یافته بود.

از لحاظ تاریخی جاسپر سنگی نماد وسمبل نشاط و استقامت ,جسارت جنگجویان و گسترش دهنده عدالت و امنیت و زندگی شناخته میشد.

بر اساس افسانه وایکینگ و ژرمن ,مخفیگاه شمشیر جادویی زیگفرید, قاتل اژدها, با جاسپر قرمز تزئین شده بود تا به او جسارت بدهد. مصریان باستان بر این باور بودند که جاسپر قرمز به خون ISISآغشته شده تا از آنها محافظت کند.

(ISIS )الههٔ طبیعت، باززایی، ازدواج، تجسم ماهیت سحر و جادو و یکی از محبوب‌ترین الهه مصر باستانبه‌شمار می‌رود

مصریان از بخش 156 کتاب مردگان سحری بر روی جاسپر قرمز حک میکردند و بر گردن مردگان می آویختند تا از آنان در جهان دیگر محافظت کند. بنابر نوشته های عبرانی احتمالا "سنگ روبی" نوشته شده در انجیل همان جاسپر قرمز است. سرخپوستان آمریکایی از قبیله "روبن" رنگ سرخ جاسپررا نماد خون مادرحیات و طبیعت میدانستند و از آن در هنگام مراسم دعا برای برکت زمین و بارورساختن آن استفاده میکردند.

امروزه همچنان بر این باورند که جاسپر سنگی است که استقامت بدنی وانرژی,تمرکزواراده را افزایش میدهد وسنگیست آرام اما حیاتی و محرک “chi”یا نیروی زندگی ,قدرت و عزم .

فرکانس مداوم آن باعث آرامش بدن عاطفی میشود و یک انرژی پایدار برای بهبود سلامتی یا غلبه بر بیماری , تعیین هدف و بالابردن اراده برای بپایان رساندن آن و روبرو شدن با مشکلات و شجاعت در اصلاح اشتباهات دارد.

جاسپر قرمز قدرت خیال و فکرزنده (رویا)را تقویت میکند و باعث تقویت ارتباط با کسانی میشود که با انرژی زمین در ارتباطند ونیز با ارواح زمین و نگهبانان ماورایی و اماکن مقدس اتصال روحانی ایجاد میکند.

 

۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

الهه قرمز:جاسپر

"باران زا" نام دیگر و اساطیری جاسپر قرمز میباشد در قرون گذشته و میانی در دوران خشکسالی برای نجات محصول و بارش باران جادوگران در عبادگاهها الهه ای از جنس جاسپر قرمز و سبز را عبادت میکردند برای جلوگیری از طوفان های وحشتناک و بلایا جاسپر قرمز به طور رسمی بعنوان محافظ پذیرفته شده بود.جاسپر قرمز در میان سرخپوستان هم برای بارور کردن زمین توسط باران استفاده میشده از جاسپر برای پیشگویی و رویا بینی استفاده زیادی میشده .

در گورهای ژاپنی های عصر آهن مهره و آویزهای از جنس جاسپر یافتند که نشان میداد علامت افراد بالارتبه آنزمان بوده اند

جاسپر در چین نیز بسیار مورد احترام بوده و مهر های سلطنتی همه از جاسپر ساخته میشدند

گفته میشود سنگی از جنس جاسپر سبز روی سینه هارون برادر حضرت موسی قرار داده شده که نام ان "اودم" یا سنگ اول و جاسپر زرد بنام "تارشیش" قرار دارد.

در بین مسیحیان نیز جاسپر جایگاه خاصی دارد و نمایانگر ایمان پیتر مقدس است که میخواست کلیسایی را بر روی صخره ای از جنس جاسپر بنا کند و همچنین پایه های اورشلیم بر جاسپر قرار دارد.گفته میشود سنت جان در آخر زمان میبیند که جاودانگی بر روی تختی از جنس جاسپر ظاهر میشود و نمایانگر جوانی ابدی و تجدید وحی است.

در بسیاری از تمدنهای باستانی اعتقاد داشتند جاسپر بشدت خصوصیات اسرار آمیزی دارد جاسپر قرمز انرژی زیادی ایجاد میکند وجاسپر زرد (موکائیت) عقل سلیم و انطباق را تقویت میکند و جاسپر سبز همه مشخصه های جاسپر های دیگر را به شکل لطیف تر و آرام تر داردو قادر است به ارامی نظر هر کس را هرچند سرسختانه و لجباز باشد ,تغییر دهد.

در افسانه ها گفته شده اگر کسی از زمان کودکی جاسپر داشته باشد هرگز غرق نمیشود و از ارواح و اجنه محفوظ میماند تا آنجا که گفته شده اگر کسی همیشه همراه داشته باشد همه خواسته هایش برآورده میشود

 از انجا که برای حکاکی ایده ال است از همان گذشته حکاکی های زیادی روی آن صورت گرفته است.و همچنان انجام میگیرد.

معنی و سمبل و شعار الهی جاسپر:

با کسی که درمانده شده و از شما طلب پول میکند یا باعث ناراحتی شما میگردد. مهربان باشید.

 ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞

جاسپر قرمز و فرشته موکل:

جاسپر سنگ فرشته هانیل و صاندلفون (Haniel and Sandalphon) از جمله فرشتگان اصلی میباشد.

کافیست روز تولد خود را بر اساس جدول زیر تعیین کنید تا جاسپر قرمز و نام فرشته موکل خود را بدانید .

Name of Guardian Angel

متولدین

Mumiah (Mumijah)

25و26 و27و28و29 اسفند

Mikael

27,28,29,30 مهر و 1 آبان

Asaliah

22,23,24,25,26 آبان

Imamiah

17,18,19,20,21 آذر

 

و البته فرشتگان و ملائک دیگری نیزبر جاسپر موکل هستند که در جدول زیر میتوانید بر اساس ماه و روز تولد بشناسید.

 نام فرشته

توضیح

Asaliah

محافظ و فرمانروای روزهای 22و23و24و25و26 آبان/برج عقرب (آبان)

Imamiah

محافظ و فرمانروای روزهای 17و18و19و20و21 آذر/برج کمان (آذر)

Mumiah

محافظ و فرمانروای روزهای 25و26 و27و28و29 اسفند/برج ماهی (اسفند)

Samandiriel

فرشته باروری

Zuriel

استاد کارت 11 تاروت "عدالت"

Graphiel

استاد کارت 16 تاروت "قلعه"

Mikael

محافظ و فرمانروای روزهای27,28,29,30 مهر و 1 آبان/برج ترازو (مهر)

مترجم : ناصر محمدی

منابع :

 

The symbols [  ] enclose the author's name and a page number for a reference cited from the following books:

 

[Ahsian, pp.] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).

 

[Altman, pp.] Jennifer Altman, Gem and Stone: Jewelry of Earth, Sea, and Sky. (San Francisco, Chronicle Books, 2012)

 

[Eason, pp. ]Cassandra Eason, The New Crystal Bible (London: Carlton Books Ltd., 2010).

 

[Fernie, pp.] William T. Fernie, The Occult and Curative Powers of Precious Stones (Blauvelt, NY: Rudolph Steiner Publications, 1973).

 

[Gienger, pp.] Michael Gienger, Healing Crystals (Scotland: Earthdancer Books, 2009).

 

[Hall, pp.] Judy Hall, The Crystal Bible (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2003).

 

[Hall II, pp.]Judy Hall, The Crystal Bible 2 (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2009).

 

[Hall III, pp.] Judy Hall, The Crystal Bible 3 (Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2013).

 

[Hall En ,pp.] Judy Hall,The Encyclopedia of Crystals, (Beverly, MA: Fair Winds Press, 2013).

 

[Hall Cr, pp.] Judy Hall, Crystals to Empower You (Blue Ash, OH, Cincinnati, OH: Walking Stick Press, 2013).

 

[101 Hall , pp.] Judy Hall, 101 Power Crystals (Beverly, MA: Fair Winds Press, 2011).

 

[Kunz, pp.] George Frederick Kunz, The Curious Lore of Precious Stones (New York: Dover Publications, 1971).

 

[Lecouteux, pp.] Claude Lecouteux, A Lapidary of Sacred Stones (Rochester, VT: Inner Traditions, U.S. edition, 2012).

 

[Lembo, pp.] Margaret Lembo The Essential Guide to Crystals, Minerals, & Stones (Woodbury, MN: Llewellyn Worldwide, 2013).

 

[Margherita,pp.] Margherita, The Crystal Lotus Handbook (Ontario, Canada: The Crystal Lotus, 2010).

 

[Megemont, pp.] Florence Megemont, The Metaphysical Book of Gems and Crystals (Rochester, VT: Healing Arts Press, 2008).

 

[Mella, pp.] Dorothee L. Mella, Stone Power II (Albuquerque, NM: Brotherhood of Life, Inc., 1986).

 

[Melody, pp.] Melody, Love Is In The Earth (Wheat Ridge, CO: Earth-Love Publishing House, 1995).

 

[Melody, EN,pp.] Melody, Love Is In The Earth -The Crystal and Minerals Encyclopedia (Wheat Ridge, CO: Earth-Love Publishing House, 2007).

 

[Raphaell, pp.] Katrina Raphaell, Crystal Enlightenment (Santa Fe, NM: Aurora Press, 1985)

 

[Simmons, pp.] [Ahsian,] Robert Simmons & Naisha Ahsian, The Book of Stones (Berkley, CA: North Atlantic Books, 2007).نوشتن نقد و نظر

آویز قلب 3X3 سنگ جاسپر قرمز Red jasper

آویز قلب 3X3 سنگ جاسپر قرمز Red jasper


سایز و اندازه قلب 3 در 3 سانتی متر میباشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا قسمت "مشخصات" را مطالعه کنید.


30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: